Genel

Ayırma Büyüsü Ritüeli

Ayırma Büyüsü Ritüeli

Ayırma Büyüsü Ritüeli, Ayırma Büyüsü, Ayırma Büyüsü Yapan Medyum, Medyumlar, Medyum Hocalar
Ayırma Büyüsü Ritüeli

Kullanılan bu ayırma ritüeli gerçekten işe yaradığı zaman garip şeyler yapıyor. Sizi deli gibi seven birini bile sizden ayırabilir yada başkasından ayırabilir. Bu büyüyü yaptıran kişiler genel de yorumlarında metresleri kocalarından ayırmak için, sevgilisinin takıntıları ortadan kaldırmak için, aşık olduğu adamın başkasıyla beraber olmasını hazmedememesinden, nefret edenler bahsetmişlerdir.

Ayırma Büyüsünün amacı adı anlaşıldığı üzere ayırmak içindir. Sevenleri birbirinden ayırmak, aldatan eşin aldattığı kişiden ayırmak, sevgilileri ayırmak, çekemediğiniz birini karısından, ailesinden ayırmak gibi sebeplerle yaptırılmaktadır. Bu büyü çeşitli malzeme, obje yada üç harflilerden destek alınarak yapılacak bir büyüdür. Evde saçma sapan şeylerle büyü yapmaya kalkıp, sonra yana yana medyum hoca arayanlar yorumlarında yazmışlar ; Ben evde büyü yaptım ama sanki geri tepti ayağıma dolandı demişlerdir. Ne gariptir ki işi bilene değil, bırakın başkasına birde kendileri yapıyorlar.

Ayırma Büyüsü Yapan Medyum ve Medyumlar…

Ayırma büyüsünü yapacak olan kişinin öncelikle büyüler ve bu gibi gizli bilimlerle ilgisi alakası olması gerekmektedir. İşi bilen, çalışmayı düzgün yapacak, ayırma büyüsü yapabilecek, bozabilecek bir büyücü vs.. olmalıdır. Bu yüzden hep dediğimiz gibi ili bilene bırakın. Binlerce insan yorumlarda bahsetmiş medyumlar hakkında, yapılan büyüler hakkında! Bunları okuyun ve takip edin. En doğru medyuma eriştiğinizde anlayacaksınız.

Ayırma Büyüsü Ne Zaman Tutar?

Ayırma büyüsünün tutma tarihi verilmez. Komik bir durum olur. Çünkü ayırma büyüsü yapan medyum, durumu önce anlaması, büyünün ne denli güçlü olup olmadığı, kişinin iradesinin ne kadar dayanıklı olduğunu bilmesi gerekmektedir. Hoppala hadi büyü yapalım ayrılsınlar demek biraz tuhaf gelmez mi. Öncelikle sabır içinde beklememiz gerekmektedir. Büyü yapılan kişinin irade kırılır ve büyü içine salınır. Sonrasında olanlar belirtileri ile size belirir. Bu vakitten sonra büyü tutmaya başlamıştır diyebiliriz.

Ayırma Büyüsü Yapan Medyum, Medyum Ayırma Ritüeli

Ayırma büyüsü yapan medyum öncelikle bakım yapacaktır. Bakımdan sonra büyünün nasıl bozulacağını, kim tarafından yapıldığını yada ne kullandıklarını görebilmektedir. Ayırmada hızlı ve etkili sonuç almak için kişinin iradesinin erken kırılması gerekmektedir. Buda çok uğraştırıcı bir iş olmasından mütevellit her medyum bunu kabul etmeyecektir. Fakat yorumlarda isimleri geçen bazı medyumların bunu yaptıklarını okumuştuk. Sizlere de büyü konusunda bu uzmanlardan yardım almanızı önerebiliriz.

Ayırma büyüsü irade kırılır kırılmaz tutar. Kişi artık karşısındaki insandan nefret etmeye başlar. Ona karşı gereksiz boş saldırganlıklar sergiler. Bunların olmasını sağlayan ise ayırma büyüsü ritüelinin verdiği vesveselerdir. Kulağa fısıldanan her kelimenin sonunda kin ve nefret var dır ki ! Kişi ondan nefret edince ayrılabilecektir.

1 Yorum

  1. Ayırma büyüsü konusunda profesyonel büyücü says:

    İnternette gezindiğimde çokça kişi tarafından medyumum diye dolandırdılar. bende daha önce büyü yaptırmış ve sonuç almış bir kişiden ayırma büyüsü yapan medyum bildiğin varmı diye sordum. Arkadaşın verdiği numaradan kendisine ulaştım. 0536 549 81 97 gerçek hocadır. Ayırma büyüsü yaptırdım ve istemediğim bir insandan 16 gün sonunda ayrıldım hemde kendi isteği ile. tavsiye ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir