Genel

Bağlama Büyüsü, Bağlama Büyüsü Neden Yapılır?

Bağlama Büyüsü, Bağlama Büyüsü Neden Yapılır? Bakalım!

Bağlama büyüsü yaptırmak için kadın-erkekler bir çok sebep sunmaktadırlar. Evliliği sürdürme, ayrılıkları engelleme, boşanma sürecine girmiş birliktelikler, sevgililer vs.. gibi. Bu gibi durumları düzeltmek ve birlikteliği yeniden alevlendirmek adına bağlama büyüsü yapılmaktadır. Nedeni ise kaybetme korkusudur.

Kaybetme korkusu insanda inanılmaz bir denge bozukluğuna yol açar. Bu kişinin benliğini inanılmaz stresli ve ruh hali bozuk bir kişiliğe büründürür. Bundan dolayı kadın-erkek ne yaptığını bilmeden duruma müdahale etmek isterken işler daha da çirkinleşebilmektedir. Bağlama büyüsü bu durumlar için kullanılacak en ideal büyü olduğu bilinir, fakat daha ince bir nokta vardır ki bunu medyumlar gözden kaçırır. Kişi ne olursa olsun ayrılmayı kafaya koymuş ise onu bağlayarak hiçbir şey elde edemezsiniz.

Bağlama Büyüsü Tek Başına İşe Yaramaz!

Elde edememenizin sebebi zaten kişi ayrılıkla ilgili kararını vermiştir. Burada ilk olarak yapılması gereken onun duygularını değiştirmektir. Bağlama büyüsü yapıldığında evliliğinizi kurtaramazsınız, aranızı bağlama büyüsüyle düzeltemezsiniz. Duyguları değiştirmekten kastımız, kişinin sizinle olan gönül bağını iyileştirmeniz gerekmektedir. Bunun için kadim medyumlar aşk büyüsünü önermektedirler. Eğer kişinin benliği aşk büyüsüne tepki verir ve düzelme gösterirse ardından bağlama büyüsü yapılabilir. Bu iki büyü aslında tamamlayıcı büyüdür. Aşk ve bağlama büyüsü. Sırası aynen budur. Erkek veya Kadın öncelikle soğuduğu kişiye tekrar yakınlaşması ve içinin ona doğru eğilim göstermesini sağlamak gerekmektedir. Bu sayede bağlama büyüsüne zemin hazırlanmış olacaktır.

Aşk Büyüsü Yapılmadan Bağlama Büyüsü Etki Etmez!

Bağlama büyüsünü hangi durumlarda yapabilirsiniz örneğin, kişi çok hovardadır. Sizi seviyordur ama kendini başka bedenlerde hissetmekten zevk alıyor olabilir. Bu durumda tek başına BAĞLAMA BÜYÜSÜ yapılabilir. Yani bağlama büyüsünün tek başına etki edebilmesi için iki bireyin birbirleri ile gönül bağı olması şarttır. Bu durumda dilediğiniz gibi bağlama büyüsü yaptırabilirsiniz.

Bağlama Büyüsü Ne Zaman Kendini Belli Eder?

Kişi üzerinde bağlama büyüsünün etkisi 72 saat sonra belirginleşmeye başlar. Kişide beklenmedik duygusal tepkiler yaratır. Size karşı olan ilgisini arttıracak manevi duyguları ön plana çıkar. Belki bir hediye, belki hoş bir sohbet ortamınız oluşabilir. Bundan mütevellit bağlama büyüsünün kişi etkisi altına girmiş ve sizde emelinize ulaşmaya başlamışsınız demektir. Ama yine diyoruz mutlaka ama mutlaka gönül bağı kopuk kişilere öncelikle AŞK BÜYÜSÜ yapılması gerekmektedir.

1 Yorum

  1. Gerçek hoca bir numara says:

    Bütün ay hoca aradım ve sonunda gerçek hocamla tanıştım. Geri getirme büyüsünde gerçekten sonuç veren hocadır. 0536 549 81 97

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir