Genel

Bu büyü değil, frekans

Merhaba, sizlere çok farklı bir ritüel ile makale hazırladık. Bu makalenin ana konusu günaha girmeden büyü yapılır mı? Büyünün her türlüsü günah olarak bilinmektedir. Fakat yeni bir uygulama bu büyünün yerini almakta ve sizlerinde uygulayabileceği bir ritüel olacağından eminiz. Artık içsel gücünüzü kullanarak medyumların size verecei bir takım bilgiler sayesinde sizde istediğiniz kişiyi etki altına alabileceksiniz. Araştırmalarımız yoğunlaşarak devam ederken, edindiğimiz bilgileri sizlere aktarmak istiyoruz.

Frekans büyünün yerini almak üzere!

Nedir bu frekans? Hadi başlayalım! Frekans birim zamanda titreşim sayısıdır. Bunu şöyle açalım. Evinizde kullandığınız wifi yi örnek alalım. Kullandığınız wifi belli frekanslarda titreşimler yayarak sizin interneti kullanmanızı sağlamaktadır. Yani yalın halde olan bir enerjiyi titreşimlerle telefonlarda uzaktan kablosuz kullanma olanağı sağlamaktadır. Şöyle ki insanda belli frekans aralıklarında titreşimler yaymaktadır. Bunada örnek verecek olursak! Birini sıklıkla düşündüğünüz gün o kişi sizi telefonla arayabilmektedir. Yada karşılaşabilmektesiniz. “Biraz önce aklımdaydın sen aradın” gibi.. İşte bu yoğunlaşmayı yakalayarak kişileri etki altına alabilmekteyiz. Ama bundan habersizdik taaki bir medyum bunu bulana dek!

Frekansla duyguları kullanarak karşımızdakine iletme…

Belli bir duygu ve düşünce içerisine girdiğimizde düşündüğümüz şeylerin olumlu yada olumsuz olarak bize döndüğünü görürüz. Fakat bunun farkında olmadan doğal bir durummuş gibi unuturuz. Bunları takip ederek ve kayıt altına alarak araştırmalar yapan medyumlar uygulamalı olarak kullandıklarında farkına vardılar ki bu titreşimleri kullanarak kişiler üzerinde daha etkili kontrol altına alma yada etkileme şeklinde veriler aldılar. Araçtırmaları devam etmekte olan medyumlar sitemizde bu olayı sizlerle paylaşacaktır. Bizde sabırsızlıkla beklemekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir