Genel

Büyü Yapan Hocaların Telefon Numaraları

Bu makalede büyü yapan hocaların telefon numaralarını ve onlara nasıl ulaşılacağının yollarını anlatacağız. Bir Medyum, Hoca yada medyum hoca ile iletişime geçmek için onların telefonlarını alelade bulamazsınız. Aslında gerçek Medyumların yada Medyum Hocaların telefonlarına ulaşamazsınız. Belki arama motorlarında reklam verip ne olduğu ve kim olduğu belirsiniz kişilerin telefonlarını görebilir, hatta onları arayarak çalışma yaptırabilirsiniz! Ama şunu unutmayın “Gerçek Medyum Hocalar” ulu orta telefon numarası paylaşmazlar.


Telefon paylaşmaları için internet gibi sosyal paylaşım sitelerinden anlamaları gerekmektedir. Bizim tanıdığımız ve haklarında yorumlar olan hocalar interneti kullanmayı bile bilmiyorlar. Fakat yanlarında çalıştırdıkları kişiler az çok telefondan yada sosyal medyadan paylaşımlar yapmaktadırlar. Genel olarak şunu söylemeliyiz ki bu gibi büyü yapan medyumlara, hocalara, büyücülere ulaşmak için onlarla daha önce iletişime geçmiş kişilerin sitelerde yada sosyal medyada paylaştıkları yorumlardan yola çıkabilirsiniz.

Büyü yapan medyumların telefon numaraları

Bahsettiğimiz üzere bir telefon numarası arıyorsanız medyumlara ulaşmak için ziyaretçi yorumlarından faydalanın. Biz hiç bir medyumun yada hocanın telefonunu verme sorumluluğunda değiliz. Ancak ziyaretçilerin yorumlarını paylaşır ve onların yazdıklarını onaylar sizlere sunarız. Türkiye ve Avrupa’da olmak üzere binlerce medyum hoca bulunmaktadır. Bunların çoğu işin para kısmı ile, azı da maneviyat peşindedir. Elbette ücret alıyorlar mı? Alıyorlar. Kiminin yaptığı büyünün fiyatı para ile, kimisi altın, kimisi gümüş ile ödenmektedir. Bu bilgileri iletişime geçen ziyaretçi yorumlarından görmekteyiz.

En iyi medyum hocaların telefon numaraları

İnternet ortamında gördüklerimizden yola çıkarak belirlediğimiz cevap ; onlara ulaşım bu kadar basit olmuyor. Zaten hocaların belli bir ziyaretçi kitleleri var, sanmıyoruz internet reklamlarına ihtiyaç duysunlar. Fakat büyü konusunda sonuç alan, yada kandırılan kişiler mutlaka bu denli paylaşımları her mecrada yapmakta ve yorumlarında olumlu yada olumsuz yazıya dökmektedirler. Biz isteriz ki Büyü Yapan Medyum Hocalar ile iletişime geçmek ve gerçekten büyü yaptırmak bu denli kolay ve zahmetsiz olsun. Fakat işin diğer tarafı olduğu için bu şansımız pek yok gibi görünüyor.

Tamamen işin gerçek tarafını onlarla iletişime geçtiğimizde anlıyoruz. Kandırıldık mı? Yoksa gerçekten büyü yapıldı ? Bu kaygılarla hepimizin bu hisleri yaptıracağımız bir işin içerisinde hissetmekteyiz. Bu ön yargıyı oluşturanda yine bu gibi büyü çalışması yapan kişilerin arasına sahtekarların karışması en temel gerçek olmaktadır. Bu yüzden çok dikkatli olunmalı ve gerçek medyumları bulana kadar Medyum Araştırmalıyız.

Gerçek medyumların telefon numaraları

Her ne kadar masum görünse de internet pekte masum değildir. Menfaat ve çıkarcı insanların kullandığı ve cirit attığı bu ortamda gerçek medyumlarında onların arasında kaybolması doğal bir durum olarak görülmelidir. İnsanlar hiç bir şeye bel bağlayamazlar. Bunun nedeni insan gibi her şeyin geçici olduğudur. Medyumlar yapacakları hangi işlem olursa olsun sadece garanti verebildikleri şey yaptıkları büyüyü tam yapmalarıdır. Kişiler üzerinde bazen etkili, bazen de etkisi görülmeyen çalışmalar büyünün yapılmadığı anlamına gelmemektedir. Bunun için özellikle de çalışma için seçtiğiniz medyumun büyü işini ne kadar iyi bildiğine de dayalıdır. Aktif medyumlar sitesi bu konuda oldukça dürüst ve gerçekten büyü çalışmaları yapan medyumlara yer vermektedir. Ziyaretçilerden gelen şikayetler üzerinde yapılan araştırma sonucunda eğer sadece menfaat için bir konuşma gerçekleştiren medyum varsa bu sitemizden çıkartılır.

Bu makalede büyü yapan hocaların telefon numaraları ve onlara nasıl ulaşılacağının yollarını anlatacağız. Bir Medyum, Hoca yada medyum hoca ile iletişime geçmek için onların telefonlarını alelade bulamazsınız. Aslında gerçek Medyumların yada Medyum Hocaların telefonlarına ulaşamazsınız. Belki arama motorlarında reklam verip ne olduğu ve kim olduğu belirsiniz kişilerin telefonlarını görebilir, hatta onları arayarak çalışma yaptırabilirsiniz! Ama şunu unutmayın "Gerçek Medyum Hocalar" ulu orta telefon numarası paylaşmazlar.

Büyü bozan medyumların telefon numaraları

Büyü yaptırmak için medyumlara başvuranların diğer yarısı da büyü bozdurmak için medyum, hoca, büyücü telefonu aramaktadırlar. Çünkü insanlar üzerinde çözülemeyen bir rahatsızlığın büyüden, muskadan yada başka bir varlık olmasından şüphe etmekte ve bunun ne olduğunu araştırmak için medyum telefonu aramaktadırlar. Bu konu hakkında destek veren, yardım eden ve içinde bulunduğunuz kötü durumdan sizi kurtaracak medyumların telefon numarası sitemizde yorumlarda mevcuttur. Medyum yorumları, medyum hoca yorumlarına bakarak büyü bozan medyumlar ile iletişime geçebilirsiniz.

Bağlama büyüsü yapan medyum hoca büyücü telefon numarası

Bağlama büyüleri ile ilgili arama yapan ve hocalarla iletişim kuranlar sonuçları yorumlarında belirtiyorlar. Bir kişiyi kendine bağlamak için hoca telefonu isteyenler, medyumlarla iletişim kurmak isteyenler, medyum hocalara whatsapp’tan yazmak isteyenler yorumlardan hocaların, medyumların, büyücülerin telefonlarına ulaşmaktadırlar. Sizde bu tür bir büyü yada başka bir büyü yaptıracak olursanız size önerimiz yorumları okuyun! Bu konuda hangi hoca ne kadar yorum almış görecek ve kararınızı ona göre vereceksiniz.

Bağlama büyüleri ile ilgili arama yapan ve hocalarla iletişim kuranlar sonuçları yorumlarında belirtiyorlar. Bir kişiyi kendine bağlamak için hoca telefonu isteyenler, medyumlarla iletişim kurmak isteyenler, medyum hocalara whatsapp'tan yazmak isteyenler yorumlardan hocaların, medyumların, büyücülerin telefonlarına ulaşmaktadırlar. Sizde bu tür bir büyü yada başka bir büyü yaptıracak olursanız size önerimiz yorumları okuyun! Bu konuda hangi hoca ne kadar yorum almış görecek ve kararınızı ona göre vereceksiniz.

Geri getirme büyüsü yapan medyum hoca büyücü telefon numarası

Gideni geri getirme büyüsü hakkında bilinenlerin ne kadarı gerçek, ne kadarı doğru olduğunu ancak deneyimleyince anlıyoruz. Büyülere inanan, onların tutacağını düşünerek büyü yaptıranlar aslında medyum, büyücü, medyum hocaya istemeden yardım etmiş oluyorlar. Çünkü inanılarak yapılan bir işin yarısında olduğumuzu bilmeliyiz. Siz medyum hocadan geri getirme büyüsü istediğinizde aslında büyünün yarısı tamamlanmış olmaktadır. Bu sayede sonucu erken ve net almanızda mümkün olacaktır. Geri getirme büyüsü için hoca, medyum, büyücü, medyum hoca telefon numaraları ve iletişim whatsappları ziyaretçilerin paylaşımındadır.

En iyi medyum telefon numarası

Elbetteki en iyi medyumu arıyorsunuz! Ona en iyi büyüyü yaptırmak ve sonuç almak istiyorsunuz. En iyi sonuç sizi emellerinize kavuşturacak ve istediğinizin olacağını düşünüyorsunuz. Bu sayfada yapılan yorumlara dikkatinizi yöneltin. Çünkü sonuç alanlar bu sitedeki en iyi medyumlara büyü yaptırmaktadırlar. Olumsuz ne yazarlarsa yazsınlar yorumlardaki medyumlar en iyi medyumlardır. Büyü konusunda oldukça iyi medyumları içerisinde barındıran aktif medyumlar sizlere gerçek medyumlara yapılan yorumları sunmaktadır.

31 Yorumlar

 1. BERNA says:

  DAHA ÖNCE 2 DEFA DOLANDIRILMIŞ BİRİ OLARAK BURAYA BU YORUMU YAPIYORUM EN SON İŞLEM YAPTIRDIĞIM MEDYUM GERÇEK HOCAMDAN SONUÇ ALDIM ÜSTELİK ÇOK KISA SÜREDE YAPTI MEDYUM ARAYANLAR MEDYUM GERÇEK HOCAMI ARASIN HER BÜYÜYÜ YAPIYOR TELEFON NUMARASI BU 05365498197

 2. ADA says:

  Merhaba ben ada 23 yaşındayım 2 ay önce bende ayırma büyüsü yaptırdım ayrılmasını istediğim kişiler 2 haftada ayrıldılar ayrıldıktan sonra bir daha görüşmediler güvenilir medyum hoca arayanlara bende medyum gerçek hocamızı tavsiye ediyorum yaptığı büyüler hem çok etkili hemde kısa sürede tutuyor bu yorumumu mutlaka dikkate alın medyum hoca arıyorsanız bu numarayı arayın 05365498197

 3. NURHAYAT says:

  Benden kaynaklanan bir sorun yüzünden erkek arkadaşım tarafından terk edildim bir daha görüşmek istemiyorum dedi ve beni her yerden engelledi bana bağlanması için medyum gerçek hoca büyü yaptı erkek arkadaşımın ne kadar inatçı olduğunu biliyorum O yüzden kolay olmaz diye düşündüm ama medyum gerçek hocam ne büyüsü yaptıysa biliyorum 11 günde bizi tekrar bir araya getirdi. Bağlama büyüsü çok etkili oldu ben hocamı güvenilir buluyorum tavsiye ediyorum.
  Telefon 05365498197

 4. ESLEM says:

  BÜYÜ BOZDURMAK İÇİN BİR ÇOK MEDYUMA DANIŞTIM KİMİNLE KONUŞTUYSAM YAPARIZ BOZARIZ DEDİLER YAPAMADILAR SONRA BURADA YAPILAN YORUMLARDAN MEDYUM GERÇEK HOCAMI BULDUM ARADIM 9 GÜNDE DİĞER HOCALARIN BOZAMADIĞI BÜYÜYÜ BOZDU İŞLEM YAPTIĞI SÜREDE BENİMLE ÇOK İLGİLENDİ BİLGİ VERDİ YAKLAŞIMI VE DAVRANIŞI DA ÇOK İYİYDİ HOCAMI BENDE GÖNÜL RAHATLIĞIYLA TAVSİYE EDERİM. TEL 0536 5498197

 5. GÜVENİLİR MEDYUM says:

  MERHABALAR BEN ARZU ANKARADAN. ŞUAN DEVAM EDEN BİR İŞLEMİM VAR VE ETKİLERİ OLMAYA BAŞLADI. HEMEN BURADA PAYLAŞMAK İSTEDİM İŞLEM YAPTIRDIĞIM MEDYUM BAYAN VE ÇOK BAŞARILI 6 GÜN DE YAPTIĞI İŞLEMİN ETKİLERİNİ GÖRMEYE BAŞLADIM MEDYUM GERÇEK HOCAMI ŞİDDETLE TAVSİYE EDİYORUM.TELEFON NUMARASI 05365498197

 6. EN İYİ MEDYUM HOCA. says:

  Daha önce farklı medyum hocalara büyüler yaptırdım fakat sonuç alamadım sonra bu siteden medyum gerçek hocamı buldum araştırdım ve aradığımı buldum istediğim büyüyü çok kısa sürede yaptı amacıma ulaştım benim gibi medyum hoca arayanlara tavsiye ederim başarılı bir medyum olduğuna ben şahidim gönül rahatlığıyla arayın 05365498197

 7. İstanbul Ayşegül says:

  Gerçek hocam sana ne kadar teşekkür etsem azdır senin sayende mutlu oldum hakkını asla ödeyemem en kısa sürede hediyelerle ziyaretine geleceğim bana yaptığını asla unutamam şuan mutluysam sevdiğimle berabersem buna vesile sensin senin hakkında her yere güzel yorumlar atıp herkese önereceğim.
  Tel 05365498197

 8. Süryani büyüsü yapan medyum says:

  Süryani büyüsü yaptırdım yapan medyum da bayan medyum hocamdı bence çok başarılı 2 haftada eski erkek arkadaşım bana köpek gibi bağlandı ben hocamızı herkese tavsiye ediyorum numarası 05349323048

 9. FUNDA says:

  Merhaba arkadaşlar. 1 yıldır beraber olduğum erkek arkadaşımı büyü yaparak benden ayırdılar gitmediğim hoca aramadığım medyum kalmadı kimisi yaparım dedi beni oyaladı kimisi paramı aldı beni engelledi. Sonra bu siteden medyum gerçek hocayı buldum ne yaptıysa medyum gerçek hoca yaptı sevdiğim adamı medyum gerçek hoca geri döndürdü tam 3 aydır geri dönmesi için bekliyordum sonunda bu mutluluğu bana en iyi medyum gerçek hoca yaşattı çok çok teşekkür ediyorum.

 10. Ankara'dan. Gülseren says:

  Güzel kardeşim hiç tereddüt etmeden ara medyum gerçek hocayı ben ve arkadaşım medyum gerçek hocaya işlem yaptırdık ikimizde sonuç aldık ben çevreme medyum gerçek hocayı hiç tereddütsüz tavsiye ediyorum adam gerçekten olmayacak işlere imza atıyor.

 11. Pelin says:

  Eşim medyum gerçek hoca sayesinde geri döndü medyum gerçek hoca yuvamı kurtardı 3 tane çocuğum var eşim 7 aydır evine adım atmıyordu medyum gerçek hoca 9 günde eşimi evine döndürdü Allah ne muradın varsa versin ömrüm boyunca sana dua edeceğim değerli gerçek hocam 🤲

 12. İzmir'den pınar yalçın says:

  Merhabalar bende sonuç aldığım süryani medyum gerdo hoca hakkında yazmak istiyorum hoşlandığım biri vardı bana ilgisi yoktu süryani medyum gerdo hoca bağlama büyüsü yaptı adam bana kör kütük bağlandı aşık oldu 2 haftada çok büyük değişiklikler yaşadım medyum arayanlara süryani medyum gerdo hocayı tavsiye ediyorum. Telefon 05340513529

 13. Gerçek güvenilir medyum says:

  Ben İstanbuldan yazıyorum ilk defa büyü yaptırıyorum medyuma gerçek hocaya büyü yaptırdım ondanda inanılmaz etkili sonuç aldım erkek arkadaşımı bana köpek gibi bağladı bu kadarını inanın beklemiyordum erkek arkadaşım bana karşı o kadar değişti ki nasıl tarif edeceğimi bilmiyorum hocam gerçekten çok harika işler yapıyor her yere yazacağım tavsiye edeceğim mutlaka herkes faydalansın.
  Bu numaradan ulaşabilirsiniz 05365498197

 14. Bursa Dilay says:

  İyiki bu site karşıma çıktı iyiki hocamı aradım Allah bin kere razı olsun hocamın sayesinde eşim geri döndü herşey düzeldi eşimin geri döneceğini hiç beklemiyordum o kadar inatçı ki anlatamam buna rağmen hocam eşimi geri döndürdü teşekkür ederim değerli hocam 🤲
  Telefon 05365498197

 15. says:

  Merhabalar, öncellikle benim ailem çok baskıcı bir aile olduğu için daha önce intihara kalkıştım 3.kattan atladım dayanamayıp. Okuldan bille aldılar hayellerim vardı benim! Bana bu aileyi değiştirecek bi hoca lazım her şeyi çok kısıtlıyolar parka gitmeme bille izin yok! Herşeye izin verdiricek bi medyumcu lazım.

 16. ANKARADAN BETÜL says:

  BEN BAYAN MEDYUM HOCAMIZA İŞLEM YAPTIRDIM SONUÇ ALDIM HOCAM ÇOK GÜÇLÜ BÜYÜ YAPIYOR PİYASADA BU KADAR BOŞ BOŞ UĞRAŞAN İNSANLAR VAR UMUT VERİP YARI YOLDA BIRAKIYOR BAYAN MEDYUM BUNLARDAN ÇOK ÇOK İYİ YAPTIĞI BÜYÜLER ÇOK ETKİLİ BEN KESİNLİKLE TAVSİYE EDİYORUM.
  TELEFON 05349323048

 17. EMİNE İZMİR says:

  3 YILDIR EVLİ BİR ADAMLA BERABERİM BİRBİRİMİZİ ÇOK SEVİYORUZ EŞİNE KARŞI HİÇ SEVGİSİ YOK BOŞANMAK İSTİYORDU FAKAT KADIN BOŞANMIYORDU BOŞANMALARI İÇİN BÜYÜ YAPTIRMAKTAN BAŞKA ÇAREM YOKTU BİR ÇOK YORUM SİTESİNDE BAYAN MEDYUM HOCA HAKKINDA OLUMLU YORUM OKUDUM SONRA ARADIM BAYAN HOCAYI DURUMU İZAH ETTİM BENDEN BİLGİLERİ ALDI İŞLEME BAŞLADI 7 GÜN GEÇTİ KADIN KENDİSİ BOŞANMA DAVASI AÇTI KENDİSİ İSTEMEDİĞİNİ SÖYLEDİ ŞUAN AYRILLAR BİR KAÇ GÜNE TAM BOŞANACAKLAR BAYAN MEDYUM HOCA BEKLEDİĞİMDEN DAHA İYİ ÇIKTI ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.
  VE TAVSİYE EDERİM. TEL 05349323048

 18. Hatica says:

  Ayrılmasını istediğim kişiler için papaz büyüsü yaptırdım 11 günde bir birilerine düşman gibi oldular. Bayan hoca anlatılandan çok daha iyi bende tavsiye ediyorum. Tel 05349323048

 19. İLAYDA says:

  Merhabalar ben ilayda İstanbuldan yazıyorum sevdiğim çocuğa ailesi benden ayrılması için büyü yaptırdı. Çocuk benden ayrıldı 3 ay boyunca ne aradı ne sordu çok kötü oldum kafayı yicektim sonra araştırdım yaptıkları büyüyü bozdurmak için bir kaç medyumla görüştüm bu yorum sitesinde tanıştığım Süryani medyum gerdo hocaya yaptıkları büyüyü bozdurdum 9 günde sevdiğim çocuk bana geri döndü. Süryani medyum gerdo hoca ben hiç birşey yapmadan herşeyi kendisi yaptı. Süryani medyum gerdo hocayı bende tavsiye ediyorum. Telefon 0534 051 35 29

 20. ŞÜKRAN says:

  BİRİNİN MADDİ MANEVİ ZARAR GÖRMESİNİ İSTİYORDUM ARAŞTIRDIM GÜVENİLİR BAYAN MEDYUM HOCAMI BULDUM SABUN BÜYÜSÜ UYGULADI 16 GÜNDE İSTEDİĞİM OLDU HOCAMIN SAYESİNDE İNTİKAM ALDIM HOCAMA ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM VE TAVSİYE EDİYORUM.
  05349323048

 21. HATİCE says:

  Şimdi sizlere tavsiye edeceğim medyum tam bir profesyonel her konuda uzman ben 3 ayrı işlem yaptırdım sonuç aldım bu konuda mağdur olan çok insan var medyum arayan arkadaşlar mağdur olmasın güvenilir bayan medyum hocamı tavsiye ediyorum telefon numarası 05349323048

 22. Remziye says:

  Merhabalar ben şuan Süryani medyum gerdo hocaya Süryani büyüsü yaptırıyorum 6 gün geçti etkiler olmaya başladı hiç inancım kalmamıştı ama artık olacağına inanıyorum Süryani medyum gerdo hocam bu işi basaracak inanıyorum 🙂
  Süryani medyum gerdo telefon 0534 051 35 29

 23. EMEL says:

  Benim tevsiye edecegim tek bir medyum var o da Süryani medyum gerdo hocadır diğer medyumlar iyi değil demiyorum ama ben Süryani medyum gerdo hocamla çalıştım ne kadar iyi ve başarılı bir medyum olduğunu gördüm sonuç aldım o yüzden tek tavsiye edeceğim medyumdur. telefon numarası 05340513529

 24. Büyü yapan medyumun telefonu says:

  Arkadaşlar gerçek bir hoca medyum arayanlara tavsiye ediyorum. kesinlikle şaşırmayın olandırılırsınız. Ben paylaşmak istedim. Gerçek büyü yapan medyum telefonu 0536 549 81 97

 25. BENGÜ says:

  Arkadaşlar merhaba biliyorum ki sizlerde benim gibi yorumları okuyup medyum hoca arayacaksınız size kolaylık olsun diye buraya bu yorumu yapmak istedim bu zamanda doğru ve güvenilir medyumu bulmak çok zor bunu bende çok iyi biliyorum ve daha önce mağdur olmuş biri olarak bu yorumu yapıyorum sizlerde mağdur olmayın gerçekten iyi bir medyum arıyorsanız yazdığım bu numarayı arayın medyum gerçek hocamız en iyisidir diyebilirim telefon 05365498197

 26. İstanbul Nazlı says:

  Sonunda gerçek bir büyücü buldum. 1 hafta önce kocam için geri getirme büyüsü yaptırdım. Sonucu 4. Günün sonunda aldım. Gündüz vakti hiç beklemiyordum bile geleceğini kapıyı açtığımda afalladım. Adam bile benden şüphelenip şaşırdım diye evin içini gezdi. Kıskançlık yaptı birde çok mutluyum hocam. Herkese ama herkese tavsiye ediyorum sizi. 05365498197 gerçek hocam hakikaten gerçek bir hocadır.

 27. Ceren says:

  Ben hocamı bağlama büyüsü yapması için aradım. Daha önce eşimin üzerine bir büyü yapıldığını biliyordum. Bunu ona aşık olan kadın söylemişti. Bende büyüyü hocamdan kaldırmasını ve eşimin bana bağlanması için büyü yapmasını istemiştim. Sağolsun sonuçta verdi. Kısa zamanda da dileğim kabul oldu. Eşim ilgi alakasını hiç kesmiyor umarım hep böyle gider. Bu zamanda eş kaybetmek çok kolay. Dirliksiz olmayın kızlar yoksa bir başkası gelir eşinize çöreklenir. Hocam sağolsun. İhtiyacı olanlar için bayan hocamı öneririm. Tel 05349323048

 28. Tarık says:

  Gerçek hocama 1 ay içinde iki büyü yaptırdım. İkisinde de çok çabuk sonuç aldım diyebilirim. Birincisi kaynanamın çenesini kapatmak ikinciside kayınbabam için dil bağlama büyüsüydü. Bana takmışlardı. Bende onlara takmıştım. Hocama teşekkür ederim beni iki derttende kurtardı. Eşimde rahat bende rahatım. Tavsiye ederim hocamı..çok samimi ve dediğini yapan bir hoca.

 29. Kıymet says:

  Arkadaşlar ben çok mağdurdum. Eşim bana çok kötü davranıyordu ve sürekli hakaret ederek kendinden uzaklaştırmaya çalışıyordu. Bir gün işe giderken kendisini takip ettim ve başka kadını yolda arabasına aldığını gördüm. Takibi bırakmadım ve sonucunda karşı komşumun karısı çıktı kadın. Adamı ayartmış bu yüzden hocamı aradım büyü bakımı yaptırdım. Hocama hiç bir konuda birşey söylemedim. Bana tarif ettiği kişi ile aynı olunca durumu anlattım. Hocamda uzaklaştırma büyüsünü kadına, kocamada bağlama büyüsü yaptı benim için. 1 ay içinde herşey yoluna girdi ve şuan kadın tsşınıyor buradan! Ben yuvasını yıkmak istemedim. Hocamda bana bu yönde birşey yapmamı söyledi. Hem samimi hemde yol gösterici biri olması bana çok güven verdi. Bu yüzden kimseyi mağdur etmeyeceğine inandığım için gerçek hocamı tavsiye edebilirim. Bin kere rwzı olsun.

 30. Süreyya says:

  Herşeyden önce halen dürüst ve samimiyeti gerçek insanlar varmış. Bıkmış ve güvenini yitirmiş bir insanı tekrar hayata döndürdüğünüz için öncelikle teşekkür ediyorum bu hocaya. Sonrada yaptığı büyünün gerçekten işe yaramasından dolayı mutluluğumu dile getirmek istiyorum. Tavisye ederim arkadaşlar. Gerçek hoca adı üstünde diyorum.

 31. Melike Naz says:

  Üzerimdeki büyünün ve bozulması için neler yapabileceğim hakkında hocamdan yardım istedim. Sıkıntılı bir süreçti ama rahatladım diyebilirim. O uyku halleri, işimin gücümün rast gitmemesi hepsi düzeldi. Bir ayda sanki üzerimden ağırlık kalktı. Yaşayan arkadaşlar varsa hocamı öneririm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir