Genel

Büyü Yapan Medyumlar

Büyü Yapan Medyumlar

Sıkça sоn yıllаrdа arama motorları üzеrindеn aranan büyü yаpаn mеdyumlаr kеlimеsindе büyük bir аrtış оlduğu yаpılаn аnаlizlеr sоnucu оrtаyа çıkmıştır. Tаbi ki sоn zаmаnlаrdа rеvаçtа оlаn bir uygulаmа оlmаyıp uzun yıllаrdır Türkiyе’dе büyücülük ön plаndа yerini tutmaktadır. Büyücü, Büyü Yapanlar, Büyü Yapan Medyumlar, Büyü Yapan Medyum olarak aratılan ve iletişim kurulan medyumlar gerçek mi Sahtemi bu çok önemlidir!

Gеrçеk Büyü Yаpаn Mеdyumlar Nаsıl Bulunur ?

Büyücü bulmak, medyumlar ile temasa geçmek bunlar aslında çok zor işler değildir. Önemli olan kısım bu kişilerin gerçek olduğunu nasıl anlayabileceğini bilmektedir. İlk defa büyü yaptırıyorsanız bu bir tecrübe olacaktır. Öncelikle bu büyücülük kısmında bir hayli dolandırıcı ve sahtekar kişiler mevcuttur. Bunlara denk gelmeniz an meselesi fakat bir kaç püf nokta var elbet. Konuşması, sizden her şey için para istememesi, sizi dinlemesi durumunuz hakkındaki yorumları çok önemlidir. Sahtekar Medyumlar kendilerini anında ele verirler. Sizden hemen para isteyip, miktarı da ucuz tutarlar ki siz daha hızlı düşebilesiniz diye. Bundan dolayı gerçek büyü yapacak kişiler işi detaylandırır. Büyü hakkında size bilmeniz gerekenleri tek tek anlatır. Buda onun gerçekten işini yapan bir medyum olduğunu gösterir.

En İyi Mеdyumu Nаsıl Bulurum ?

En iyi medyumu bulmak saçma bir sorudur. Medyum eğer medyum ise iyisi kötüsü olmaz. Sadece yaptığı işlemin sonucunu veremez. Sonuç veren medyumlar hakkında genel olarak etrafta binlerce yorumlar vardır. Özellikle sorulu cevaplı olanlar dikkatinizi çekmeli. Site içerisinde eğer birden fazla kişi aynı medyumu tavsiye etmiş ve sonuç aldıklarını yazarak referans edilmiş ise bu medyumu aramalı ve iletişim kurulmalıdır.

Eğеr ki kеndiniz еn iyi mеdyumu bulmаk istiyоrsаnız intеrnеttеn mеdyum isimlеrini аlаrаk оnlаr hаkkındа tеk tеk аrаştırmа yаpmаlı vе insаnlаrın yоrumlаrını görmеzdеn gеlmеmеlisiniz. Bu şеkildе еn iyi mеdyumu bulаrаk üzеrinizdе büyü vаrsа çözdürеbilir vеyа mеdyumlаrı ilgilеndirеn sоrunlаrınızı çözümlеyеbilirsiniz. Bunun dışındа mеdyum kоnusundа sizlеr dе yоrumlаr yаpаrаk önеrilеr dе bulunаrаk sizin gibi оlаn kişilеrе yаrdım еdеbilirsiniz.

Süryani Büyüsü Yapan Medyum

Süryani büyüsü yapan medyum aramak samanlıkta iğne aramak gibi bir şey olsa gerek. Nedeni ; İnternet ortamında bu kelime ile binlerce kez arama yapılmakta ve sadece Süryani Büyüsü Yapan Medyum yüz Gerçek Medyumu geçmemektedir. Fakat Aktif Medyumlar Durağında mutlaka bu büyüyü yapan medyumlar var ve onlara yorumlarda yapılmıştır. Her ne olursa olsun yorumların ne kadar olduğu değil, kimlerin hangi medyumlara ne kadar büyü yaptırdığıdır. Bizim ilgilendiğimiz konu Süryani Büyüsü Yapan Medyum hakkında en iyi medyum ismini bulmak ve paylaşmaktır.

Papaz Büyüsü Yapan Medyum

Papaz Büyüsü Yapan Medyum konusunda size pek yol gösteremeyebiliriz. Fakat sitemizde bu konu hakkında bir kaç medyuma yapılan yorumlar vardır. Yorumları okuduğumuzda büyünün tuttuğunu söyleyen ve bu papaz büyüsünden kurtulan kişilerin olduğunu gördük. Bu yüzden yine Medyumlara Yapılan Yorumların çok önemli olduğunu bir kez daha söylemeliyiz. Papaz Büyüsü Yapan Medyum yada Medyumlar olarak internet ortamında bir sürü sahtekar kişiler vardır. Bunlara dikkat ederek medyumlar ile iletişime geçmenizde fayda olacaktır.

Domuz Büyüsü Yapan Medyum

Domuz Büyüsü Yapan Medyum konusuna gelirsek bu konuda bir çok gerçek yaşanmış hikayeler dilden dile dolaşmaktadır. Domuz büyüsü ile ne ocakların söndüğü, ne yuvaların yıkıldığı, dağıtıldığı bilinmektedir. Sitemiz de bu tür büyüler ile uğraşan, çalışmalar yapan medyumlara yorum yapılmıştır. Yorumlarda isimleri paylaşılmış ve yorum yapanlar başlarından geçenleri anlatmışlardır. Domuz Büyüsü Yapan Gerçek Medyumları bulmak için yorumları takip edebilir, en doğru medyuma ulaşabilmeniz mümkün olabilir.

Aşk Büyüsü Yapan Medyum

Aşk Büyüsü Yapan Medyum bu konuda başarılı ise gerçekten adından da bilindiği üzere çok ünlü bir büyü çalışmasıdır Aşk Büyüsü. Bu büyü ile birini başka birine yada kendinize aşık edebiliyor, sönmüş, bitmiş aşklar yeniden alevlendiriliyordur. Aşk Büyüsü yapan medyum isimleri ile ilgili bilgilere Medyumlar hakkında yapılan yorumlardan bulabilirsiniz.

Büyü Bozabilen Medyum

Büyü bozabilen medyum arıyorsanız sizlere önerilen medyumları yorumlardan kesin kez bulabilirsiniz. Neden sürekli yorumlara yönlendirme gereği duyduğumuzu da söyleyelim; Biz sadece kişiler tarafından yapılan yorumları paylaşmaktayız. Medyumların gerçekliğini onları arayan kişilerden öğrenmekte ve sizlerle paylaşmaktayız. Büyü Bozma Konusunda Uzman Medyumlar ile iletişime geçmek için yine medyumların yorumlarına bakabilirsiniz.

Ayırma Büyüsü Yapan Medyum

Ayırma Büyüsü Yapan Medyum sizi bir başkasından, hoşlanmadığınız birinden, kocanızdan, eşinizden, ailenizden, sevdiğinizden ayırabileceği gibi istemediğiniz ilişkilere de ayırma büyüsü ile son verdirebilirsiniz. Ayırma Büyüsü kara büyüdür bunu unutmayın. Hakiki medyum ile bu çalışma yüzde yüz sonuç verecektir.

Bağlama Büyüsü Yapan Medyum

Bağlama Büyüsü Yapan Medyum dan bu büyü çalışmasını yapmasını istediğinizde, kocanızı, sevdiğinizi, aileyi birbirine bağlamak üzere çalışmalarını yapacaktır. Bulduğunuz medyum sizi kandırmıyor ve gerçekten büyü işlemi yapacaksa bu büyünün etkileri çok hassas ve büyüktür. Etkili bir bağlama büyüsü için sabır çok gereklidir. Zor bir büyüdür. Bunu dikkate alarak sabırla büyü işleminin sonuçlanmasını bekleyin. Sonunda bağlamak istediğiniz kişi size bağlanacaktır.

Gideni Geri Getirme Çalışması

Çok ilginç bir büyü çalışması olup insanlar tarafından sıklıkla yaptırılan bir büyüdür. Gideni Geri Getirme Çalışması ile giden birini geri getirme işlemi etkili bir çalışma ile gerçekleştirilebilir. Sonuçları yaptıran ve bu çalışmayı da yapan medyum için çok ama çok önemlidir. Sık sık çalışması yapılan ve sonuç veren en mükemmel büyü gideni geri getirme büyüsüdür.

En İyi Büyücüler

En İyi Büyücüler medyumlardan biraz daha farklı ve kültürel olarak yeni çağdan çok uzak kalmış insanlardan oluşmaktadır. Bu kişiler büyücü sıfatı ile bilinmektedirler. Kazanları, bitkileri, hayvan leşleri, parçaları ile sık sık büyü yaparak geçimlerini sağlamaktadırlar. Büyücülüğün yeni ismi ise modernleşerek medyum olarak değişmiştir. Medyumlar kültür açısından büyücülerden daha ilim sahibi kişilerdir. Çoğunluğu geçmişten getirdikleri gizli bir takım gizemler ile şimdiki zamanda inanılmaz etkili büyüler yapmaktadırlar.

Medyum Hocalar

Medyum Hocalar ise büyü ve yıldızname gibi bir takım çeşitli fal okları ile çalışma yapmaktadırlar. Okurlar, üflerler ve istediklerini üç harflilere yaptırabilirler. Dünya ile bağlantılarını kesmiş, kimsenin bilmedi bir aralıktadırlar. Bu yüzden en etkili ve güçlü büyüleri onlar yapmaktadırlar.

22 Yorumlar

 1. SONGÜL. PAK says:

  MERHABA BENİM ADIM SONGÜL İNGİLTEREDE YAŞIYORUM DAHA ÖNCE BÜYÜ YAPTIRDIM AMA SONUÇ ALAMADIM BELKİ DE DOLANDIRILDIM BİLMİYORUM. KİME GÜVENECEGİMİ BİLMİYORUM BANADA YARDIMCI OLACAK BİR MEDYUM HOCA ARIYORUM BÜYÜ YAPMIŞ SONUÇ ALMIŞ KİŞİLER LÜTFEN BANADA YARDIMCI OLUN HANGİ MEDYUM GERÇEK HANGİ MEDYUMA GÜVENECEĞİM GERÇEKTEN BİLMİYORUM VE ÇOK ÇARESİZİM.

  1. Selim says:

   Songül hanım? bu yorumun senin için çok faydalı olacağına inanıyorum çünkü tavsiye edeceğim medyum gerçek hocaya ben 2 defa büyü yaptırdım sonuç aldım bir süre geçti yakın bir arkadaşımı yönlendirdim o da sonuç aldı iyi bir medyum arıyorsan kesinlikle medyum gerçek hocayı aramalısın medyum gerçek hoca senin istediğini yapacaktır eminim. bu numara medyum gerçek hocaya ait 05365498197

 2. ALMANYA. SEDEF says:

  merhabalar ben almanya’da yaşıyorum daha önce bir çok medyuma büyü yaptırdım ama olmadı sonra bu siteyi buldum burada yorumlardan bulduğum medyum gerçek hocayı aradım medyum gerçek hoca diğer medyumların şuana kadar yapamadıklarını 11 günde yaptı gerçek hocamı medyum arayan herkese tavsiye ediyorum medyum arayanlar mutlaka medyum gerçek hocayı arasın. medyum gerçek hoca telefon numarası 0536 5498197

 3. Almanya kadir. says:

  medyum gerçek hoca hakkında bir yorumda ben yapmak istiyorum hocamız gerçekten çok güzel işler yapıyor ben medyum gerçek hocaya bağlama geri getirme büyüsü yaptırdım çok kısa sürede sonuç aldım gerçek hoca gerçek ve işinin ehli bir medyumdur şiddetle tavsiye ediyorum bu numaradan ulaşabilirsiniz 05365498197

 4. GÖNÜL says:

  merhabalar gerçek hocanın hakkını ödeyemem benim için yaptığını ömrüm boyunca unutamam eşim beni sebepsizce terk etti 2 oğlumuz var bizi ne aradı ne sordu sonra tavsiyeler üzerine medyum gerçek hocayı aradım durumu izah ettim gerçek hoca sağolsun büyü yaptı eşim geri döndü eşimin kafasına başka bir kadın girmişti gerçek hoca o kadından soğuttu ayırdı şuan eşimle aramız çokk çok iyi teşekkür ederim ellerinden öperim hocam.

 5. MENEKŞE says:

  ALMANYADAN YAZIYORUM KISA SÜRE ÖNCE MEDYUM GERÇEK HOCAYA SÜRYANİ BÜYÜSÜ YAPTIRDIM SONUÇ ALDIM KIYMETLİ HOCAMI TAVSİYE ETMEK İÇİN YORUM YAZMAK İSTEDİM BENİM İÇİN İMKANSIZ SAYILAN BİRŞEYİ MEDYUM GERÇEK HOCA 9 GÜNDE YAPTI BENİ ŞAŞIRTTI MEDYUM GERÇEK HOCA GERÇEKTEN İLİM SAHİBİ HOCAMA BURADAN SELAMLAR OLSUN. MEDYUM GERÇEK TELEFON 05365498197

 6. Kübra says:

  daha önce bir çok medyumdan destek aldım yapıkları ya tutmadı yada engel çıktı pes etmedim araştıra araştıra medyum gerçek hocayı buldum gerçek hoca hakkında bir çok yorum okudum herkes medyum gerçek hocanın çok iyi olduğunu yazmış bende bu yorumlara dayanarak medyum gerçek hocayı aradım sorunumu anlattım gerçek hoca benden resim istedi isimleri istedi süryani büyüsü yapacağını söyledi ben daha önce süryani büyüsü yaptırdım ama sonuç alamadım dedim bana sen canını sıkma sadece 11 gün sabret bekle dedi bekledim başkada carem yoktu işlemlere başladı 1 hafta geçti sonrasında etkiler olmaya başladı erkek arkadaşım beni her yerden engellemişti engelleri kaldırdı sonrasında aradı arka arkaya gelişmeler oldu gerçek hocanın söyledigi günden önce amacıma ulaştım sonunda bir hayal kırıklığı daha yaşamayı beklerken bu sefer istediklerim oldu medyum gerçek hoca anlatılanlardan daha iyi bir medyumdur bende diğer arkadaşlar gibi sadece medyum gerçek hocayı tavsiye ediyorum.

 7. Suat Güler Hollanda says:

  Merhaba hocam beni 4 yıllık sevgilimle alakali uyarmıştınız benim için hayırlı değil demiştiniz evet değilmiş beni yarı yolda bıraktı moralim çok bozuktu ama sizin sayenizde iyiyim artık karşıma dediğiniz gibi biri çıktı uzun süre sonra çok mutluyum sağolun hocam tekrar görüşmek üzere hayırlı günler hocam.

 8. Bursa alev altun says:

  Selamünaleyküm Gerdo hocam siz bana nişanlısından ayrılıyor ve siz geliyor dediğinizde inanmamıştım asla olmaz diyordum ama sizin dediğiniz gibi Rabbim ister ve olur çok şükür oldu geldi Allahım sanki rüya gibi Ama gerçek biz beraberiz 4 haftadır bir sıkıntımız yok çok teşekkür ederim her şey için değerli Gerdo hocam. 05340513529

 9. Bağlama büyüsü Sakarya says:

  Merhaba Gerdo hocam iyi günler yaptığınız bağlama büyüsünden çok memnunum çok sağolun eşim yanımdan bile ayrılmıyor her istediğimi yapıyor 1 ay geçti yaptıralı bir kere bile kavga etmedik çok teşekkür ederim. medyum arayanlara önerim medyum Gerdo hocadır telefon 05340513529

 10. İsviçre'den Deniz says:

  Merhaba. süryani medyum Gerdo hocam İşlerimi bir türlü yoluna koyamamaktan şikayetçiydim. Ama sizinle konuşup yaptığınız yardımlardan sonra işlerim açıldı. Beklediğim bir kaç yer geri dönüş yaptı. Çok teşekkür ederim hocam kendime özgüvenim geldi çok güzel bir firmada çalışıyorum paramın bereketi rızkı açıldı

 11. Belçika Hale says:

  Merhabalar Hocam. Allah ne muradınız varsa versin. Ben acabalarla boğuşurken bana yardım ettiniz ama 5 gün önce bu çabalarınızın sonucunu aldık. İşten çıktıktan sonra eskisi gibi aynı saatinde ve çiçeğiyle geldi. Konuşmanın gereksiz olduğunu ve onu affetmemi söyledi. Ama azda olsa kırgınlık var ona karşı yaşadıklarımı sizde biliyorsunuz. Benim inancım sonsuz lütfen bişeyler yapalım kırgınlığım için. Geçmesi lazım Allah razı olsun gene de bu kadar da beklemiyordum

 12. İsveç Ceren Sude says:

  Rabbim sizden bin kere razı olsun Gerdo hocam en son attığınız duayı yaptım ve bugün görüşmeye başladık mutluluğum daim olur inşallah çok sağolun çok .Olumsuz bir şeyle karşılaşmak istemiyorum artık her daim saygı sevgi içinde olmak istiyorum bunun için dua gönderirseniz çok sevinirim tekrardan çok sağolun. medyum Gerdo

 13. Fransa Esra says:

  güvenilir medyum hocam Sizi uzun zamandır takip ediyorum fakat bazı nedenlerden dolayı sizden yardım alamadım. Çaresizim elim kolum bağlı Allah sizi inandırsın şuan küçücük kızımla oturdum ağlıyorum. Yaşadıklarım ağır geliyor içimde Allah korkusu olmasa inanın bir kızımın boynuna ip bir benim boynuma ipi dolayıp asacağım ikimizi de . Çünkü başka çarem kalmadı Dört bir yandan sıkıştım. Nefes alamıyorum.. Maddi durumum pek yok yine bin şükür Rabbime aç susuz değilim. Maddi durumum olmadığı için de size yazıp sizin vaktinizi çalmak istemediğim için yazamadım. Ama şuan çok şükür bu sıkıntılarımdan kurtardınız beni çok sağolun

 14. Eskişehir Duygu says:

  Hocam Allah razı olsun sizden bugün eşim aradı çok pişman olduğunu söyledi geri dönmek istediğini söyledi ne diyeceğimi bilemiyorum 1 yıldır ayrı olduğum benden nefret eden adam bunu dedi gerçekten size iyi ki işlem yaptırmışım çok sağolun en yakın zamanda rızık ve bereket işleminide yaptıracağım hayırlı günler dilerim hocam Allah 1000 kere razı olsun sizden teşekkürler

 15. Cisem İsviçre says:

  Size yazmak istediğim şeyler var,Rabbim sizden ve sizi yetiştirenlerden Razi olsun. Bana bu derdimle okadar yardımcı oldunuz ve okadar iyi davrandınız ki yüzyıllardır tanıyormusum gibi hissettim her seferinde siz benim sallantıda olan yuvamı kurtardınız siz benim yıkılacak olan evliligimi emeklerimi alın terimi kurtardınız ALLAH SIZDEN RAZI OLSUN.. O kadar hoca ile işlem yaptirdim hepsi dolandırdı engelledi. Ama siz en başından sonuna kadar tane tane anlatarak yaptınız verdiğiniz günde dedikleriniz oldu ve ben artık ağlamadan uyuyorum düşünmeden uyuyorum mutlu işe gidiyorum koşarak evime geliyorum.

 16. Hollanda Kübra says:

  Selam hocam bağlama işlemi sayesinde bizim de aramız düzeldi sonunda şöyle anlatayım ozaman 5 gün öncesinde sevgilim acayip sekilde tavırli artist havalı gibiydi beni gözü gormuyordu sadece canı o isi isteyince beni sahiplenirdi sonra yine hareketlerine devam ederdi artık kendimi kullanılmıs gibi hissetmeye baslamıştim sonra tanıdik vasitasiyla seni tanıdım konustuk islem yaptık ilk günden bugune kadar köpek gibi peşimde geziyor 1 saat ayri kalsak birlesmek buluşmak için planlar yapıyor sürekli beni öpüyor kokluyor cok konusuyor ve surekli kaybetme korkusu oldugunu soyluyor hocam ben bu kadar vallahi beklemiyordum yemin ederim sen isinin ustasısin hocam Allah razı olsun

 17. Almanya İrem says:

  Hocam iyi günler ben daha önce size islem yaptırmıstım ve daha sonra yine bir işlem daha yaptırdım ve her konuda ikiside mükemmel sonuclar verdi sonuna kadar destekliyoruz sizi verdiginiz tarihde merakla bekledigimiz ne varsa tek tek degilde birben bire gerceklesti ilk islem de korkmustum olmayacak diye ama siz ikide iki yaptiniz tesekkur ediyoruz hersey icin hocam hakkiniz helal edin Allaha emanet olunuz inşAllah

 18. Avusturya'dan selinay says:

  Selamın aleyküm gerçek hocam yaptığımız geri getirme büyüsü işlem söylediğin gibi tuttu sevgilim bugün iş yerime geldi konuşmak istediğini söyledi senin dediğin şekilde davrandım şuan çok mutluyum iyiki varsin iyi o mesaji sana atmışım o kadar boş medyumla çalıştım bu zamana kadar keşke ilk sana yazmış olsaydım çok mutluyum.
  Medyum gerçek. İletişim 05365498197

 19. Elif Kayseri says:

  Sonuç veren gerçek bayan medyum hoca. merhaba ben Elif 1 ay önce işlem yaptırmıştım sabırlı ol demiştin seni dinledim çok şükür o bana geri döndü her gün yanıma geliyor daha ciddi düşünüyor ne yaptın bu çocuğa bilmiyorum ama yaptığın işlem gerçekleşti seni çok seviyorum çok mutluyum hocam Allah razı olsun Hocam. telefon 05349323048

 20. Belçika Belize gizem says:

  Merhaba ben Belçika dan yazıyorum 11 aylık kızım var eşimle problemler oldu ve biz ayrıldık kızımı benden almışlardi bende buna dayanadim çözüm yolları bulmaya çalıştım sonunda medyum gerçek hoca ile karşılaştım sağ olsun hem eşimi düzeltti hemde yuvamız tekrar kuruludu Allah razı olsun geçek hocam. medyum arayanlara tavsiye ediyorum. Tel 05365498197

 21. Nazife says:

  En iyi bayan medyum hocam siz gercekten ne desem bilemiyorum. Eşimle aramı iyi ettiniz ve gerçekten harika bir ilişkim var şuanda büyü yaptıralı 1 ay olmasına rağmen eşimde büyük değişimler oldu. Teşekkür ediyorum ve sizi herkese tavsiye ediyorum. Bağlama büyüsü konusunda medyum hoca arayanlara 05349323048 bu numarada gerçek bayan bir medyum hoca var…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir