Kategoriler
Genel

Gerçek Büyücü Bul, Ara, Büyücü İsimleri, Gerçek Büyücüler

Gerçek Büyücü Bulmak bu zamanda biraz zordur. Genel olarak mahallelerde olan bu kişiler kültür olarak yeni çağ insanlarından geri yaşamışlıkları ile bilinmektedirler. Geçimlerini bu gibi büyü çalışmaları ile yapmakta ve gene olarak kara büyülerle uğraşmaktadırlar.

Gerçek Büyücü Bul, Ara, Büyücü İsimleri, Gerçek Büyücüler

Büyücülük çok geniş çapta anlatılabilir bir konudur. Sık Sık adından söz ettiren ve çalışmaları ile bir çok ünlü ile gözler önüne çıkan kişiler bulunmaktadır. Bu kişiler yaptıkları büyü karışımları ile nam salmış kişilerdir. Önlerine gelene de büyü yapmazlar. Almanya’dan, Fransa’dan, Belçika, Avusturya’dan, Avusturalya’dan gelip sırf bu büyücülere çalışma yaptıran kişileri görmekteyiz.

Büyücü bulmak için mahalle kadınlarının toplandığı günler, eğlenceler, toplantılar da isimlerini öğrenebilirsiniz. Sitemizde bazı ziyaretçiler bu büyücüler hakkında yorumlar yapmış ve isimlerini paylaşmışlardır. Büyücüler hayvan derisi, leş, kulak, kıl, dışkısı, dil ve diğer uzuvları ile kara büyüler yapmakta ve yaptıkları büyüler ocaklar, yuvalar yıkmaktadır. Bu yüzden şeytanı bol bu büyücüler hem ürkütücü, hem de alışagelmemiş işler yapmaktadırlar.

Almanya’da bir arkadaşımız büyücülerle sürekli haşır neşir olup onlardan öğrendiklerini evde uygulamaya kalkmıştır. Sonucunda karşılaştığı durumdan korkan bu arkadaşımız soluğu yine büyücülerin yanında almıştır. Anlattığına göre bozma çalışması yapamadıklarını, kendisini bir medyuma yönlendirdiklerini söylemişti. Aradan 1 yıl geçtikten sonra ancak yaptığı yanlış çalışmadan kurtulduğunu dile getirmiştir. Bu yüzden uğraştığınız şeylere dikkat etmeniz gerekmektedir.

İnanmıyorsanız bile sakın bir büyücü yada medyum ile dalga geçmeyin. Bu hareketiniz yüzünden ömür boyu başınız beladan eksik olmayabilir. Sorunlar yaşar ve sık sık havaleler geçirebilirsiniz. Bu durumda boynunuz bükük yine onların ellerine düşersiniz. Büyü ve Büyücülük arasında fark yoktur. Büyücü büyü yapar, sonuç alır ve öylece bırakır. Büyüyü bozacak kişide ilmi sahibi olan sahih Medyumlardır. Bu yüzden herşey den önemlisi doğru ve gerçek olan medyumlar ile çalışma yapmaktır.

Gerçek Büyücü Bul, Ara, Büyücü İsimleri, Gerçek Büyücüler

Hayatınız boyunca yaptıklarınız ve yapacaklarınızın karşılıklarını alırsınız. Amma iyi Amma kötü, fakat bazen işler ters gidebilir. Tekerleğiniz ters dönebilir. Birinin gözü, nazarı, büyüsü altında kalmış olabilirsiniz. Mutlaka üzerinize baktırın. Bakım çalışması ile üzerinizde büyü var mı yok mu tespit edilir ve kurtulmanız için önerilerde bulunulur.

“Gerçek Büyücü Bul, Ara, Büyücü İsimleri, Gerçek Büyücüler” için 3 yanıt

Nevin Gerçek Büyücüyü Buldumdiyorki:

Ben siteden iki hoca ile görüştüm ve gerçekten ikisininde konuşması beni etkiledi. Hiç diğerlerine benzemiyorlardı. Bakım çalışması yapıp büyü işlemlerine başlattım.

Güvenilir bayan medyumdiyorki:

Merhaba ben açelya ankaradan yazıyorum eski erkek arkadaşımın beraber olduğu kişiden ayırıp tekrar bana bağlanması için bende bayan hocamıza işlem yaptırdım sonuç aldım sonuç alırsam hakkında güzel bir yorum yapacağım demiştim sözümde durdum teşekkür ederim değerli hocam. Hocamızın telefon numarası 05349323048

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir