Kategoriler
Genel

Domuz Büyüsü Ritüeli

Domuz Büyüsü Ritüeli

Domuz Büyüsü Ritüeli, Domuz Büyüsü, Domuz Büyüsü Yapan Medyum, Medyumlar, Medyum Hocalar, Domuz Büyüsü Nasıl Bozulur
Domuz Büyüsü Ritüeli

Sanıldığı kadar basit olmayan, içeriği ürkütücü ve yıkımlarla dolu olan kara büyü “Domuz Büyüsü Ritüeli” gerçekten bu denli kötü bir büyümü? Aklınıza gelen ne varsa kötüye dair bu büyü ile yapılabilmektedir. Asıl amacı yıkım ve ayırmadır. Yapılacak kişi veya kişiler kara büyü tesiri altına alındıkları andan itibaren o büyünün tutsağıdırlar.

Hala günümüzde domuz büyüsünü yapanlar ve yaptıranlar vardır. Genel olarak Avrupa, Türkiye, Almanya, Fransa, İtalya ve Belçika’da bu büyüyü yaptıranlar bir hayli fazladır. Büyünün yaptırılma amacı ise belli ; Ya birinden nefret ediyorsunuz ve başına gelmedik kalmasın istiyorsunuz. Yada birilerinin mutluluğu hiç olmasın istiyorsunuz. Bazen bu büyüyü basiret bağlama, kısmet kesme, huzur bozma, ortalık karıştırma gibi durumlar için yaptırılmaktadır.

Domuz Büyüsü Ritüeli Ne Zaman Tutar?

Domuz Büyüsünün tutacağı zaman bellidir. Tam mutluluğun ortasında, iyi güzel şeyler yaşanırken ansızın çıkan kötü olaylar, sonu gelmeyen işler ve anlaşmalar. İş, para konusunda büyük sorunlar. Geçimde aksaklık ve vurdumduymazlıklar. Tembellik ve iradesizlik. Kavgalar ve ayrılıklar. Boşanmalar, aile kavgaları Domuz Büyüsü Ritüelinden kaynaklanabilir ve belirtileri bunlar gibi bir çok durumda olabilir.

Domuz Büyüsü yapıldığı anda yada evinize bir şekilde girdiği anda gerçekten o ev artık kabuslar evi olarak anılmalıdır. İnsanların birbirine girdiği, darp ettiği, ayrıldıkları, boşandıkları paylaşılmaktadır. Yüz Yıllar öncesinden yapılan Domuz Büyüsü günümüze kadar şekillenerek gelmiştir. Aslında bu ve bunun gibi büyüler genel adıyla kara büyüdür. Kara büyüler ise gerçek medyum hocalar tarafından yapılması lazım olan bir ritüeldir.

Bana Domuz Büyüsü Yapılmış? Nasıl Bozulur? Kim Bozabilir?

Size Domuz Büyüsü yapılmış ise öncelikle gerçek medyum tarafından bakım yapılması gereklidir. Bu bakımda üzerinizde nasıl bir büyü, içeriği, ağırlığı ve ne kadar güçlü olduğu tespit edilir. Bazı Medyumlar eğer büyünün güçlü olduğu ve tehlikeli olduğu kanısına varırlarsa bozmak için yanaşmayabilirler. Çünkü Domuz Büyüsünün nasıl bozulacağını bilen kişiler nasıl yapıldığını da gayet iyi bilirler. Bu yüzden bazen yapılan büyüler üzerine koruma büyüsü atılmıştır. Bu büyü aşıldıktan sonra ancak domuz büyüsü yada kara büyü bozulabilir. Kara Büyüleri yani domuz büyüsü gibi büyü ritüellerini daha öncesinde yapan ve bunu iyi bilen medyum hocalar tarafından bozulması en doğru yoldur.

Domuz Büyüsü Yapan Medyum, Hocalar…

Domuz Büyüsü Yapan Medyum, Hocalar bu büyü ile neler yapılabileceğini bildikleri için karşı tarafa sizden nefret eden veya kıskançlık yapan birilerinin olup olmadığı sorulur. İsimler alınır ve o isimler üzerine bakım yapılır. Şayet söylenen isimlerden biri büyülerle ilgilenmiş biri ise üç harfliler yardımı ile yapan medyumun ismi belirlenir. Yada büyüde neler kullanmış onun bilgisi alınır. Domuz büyüsünü yapan medyum her kim ise büyüsüne karşılık ter büyü yapılır. Ters büyüde eğer sonuç alınırsa büyü bozulması için kapı aralanmış olur. Bu vakitten sonrası olaylar artık sizin ve medyumla aranızdaki yapacağınız anlaşmaya bağlı gelişecek ve büyünün ortadan kaldırılması sağlanacaktır.

Domuz Büyüsünde Ne Kullanılır?

Domuz Büyüsünde Medyumlar, domuz derisi, kulak, kemikleri, tırnaklar, iç organlardan bazıları, kılları, göz ve dili, dışkısı bile kullanılmaktadır. Domuz pis bir hayvan olmasından ötürü iyi bir büyü yapılacağı da beklenmemelidir.

“Domuz Büyüsü Ritüeli” için 3 yanıt

Domuz Büyüsü Etkisi Altında Kalmış Biridiyorki:

Herkes okuyordur umarım. Dışardaki safsata medyumları bırakında paranızı kaptırmayın. Almanya’dan kalktım ta Türkiye ye gittim. Neden domuz büyüsü bozdurmak için. Param mı yenmedi, taciz mi edilmedim! Geri döndüm affederseniz arkama baka baka! Sıkıntılarım çoğaldı yeniden son kez arayışa gireyim dedim karşıma zindan hoca çıktı. Çok övüldüğünü ve gerçekten büyü çalışmaları ile bir çok kişinin övgüsünü kazanmış olduğunu okudum ve aradım. Sağ olsun 15 günde üzerimde ne büyü, ne bislik, ne ağırlık, nede herhangi bir derdim kaldı. İşlerim düzeldi ve şuan çok çok iyiyim. Onca verdiğim paranın yanında zindan hocama verdiğim para çok azdı. Ama yeter kızım bu sen kurtuldun ya yeter boşver gerisini dedi çıktı hocam. Bin kere teşekkür ediyorum ve herkese zindan hocamı tavsiye ediyorum.

Belçika Meryemdiyorki:

Merhaba sayın arkadaşım bende Belçikada yaşıyorum ve komşum yana yana medyum hoca arıyordu. Bende yorumları okurken meraktan dikkatimi çekti yazın. Gerçekten tanıyorsan ve sonuç aldıysan ki yazmışsın kardeşim. Adını bağışlarken telefonunuda bağışlasaydın. Böyle durumlarda kimileri telefonla arar sorar en azından yardımcı olmuş olursunuz istemedende değilmi! Neyseki sitede yapılan yorumlardan hocamın nosuna ulaştım. Komşuma vereceğim. Yinede paylaştığın güzel ve yönlendirici yorum için teşekkür ederim.

Nuran Zindan Hocayı Önerdidiyorki:

Meryem hanımcım gerçekten komikmisiniz. Siz kadını azarlamışsınız ama sizde numara paylaşmamışsınız. En azından siz yazsaydınız şaka gibi yaa! Ben paylaşayım en azından insanlık görün! 0536 549 81 97 zindan hocadır bu numaranın sahibi arkadaşlar. Bende sürekli büyü yaptırır bozdururum garip gelecek ama alışkanlık yapıyor. Hele de gerçek bir medyum hoca bulduysanız bırakmayın! arayın görüşün gerçekten çok mülayim bir hocadır. Bakım parası filan almıyor söyleyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.