Eski ve Etkisini Çabuk Gösteren Büyüler diye mutlaka arama yapmış olmaktasınız. Nedeni belli, sık sık insanlar sahte büyücülerle tuzağa düşürülmektedirler. Bu yüzden insanların Medyum ve Benzeri kişilere itimadı kalmamıştır. Bu yüzden sitemizde de sizin arama sonuçlarınıza göre çıkacak bilgileri paylaşmaktayız.

Herkes ister ki yaptırmış büyünün en hızlı şekilde tutması ve sonuç almak istemesidir. Bunların gerçekleşmesi için öncelikle ön bakım şarttır. Medyumların çoğu biz bu büyüyü yaparız ve sizi de istediğinize ulaştırırız deseler de çoğu palavradan başka bir şey değildir. Özellikle Medyum Hocalar bu konuda hassastır. Bu hocalar önlerine gelen her kişiye de büyü yapmazlar. Anlayacağınız her şey para değildir onlar için. Önemli olan tutacak ve etkili bir büyü şekli yapmaktır.

Etkili Büyüler

Antik Mısır yerli dinî literatürünün bize kadar ulaşmış olan kalıntılarını ele alan bir çalışma; büyüye olan inancın, yani büyülü isimlerin, afsunların, cezbetmelerin, formül, resim, sembol ve muskaların gücüne dair itikadın ve doğaüstü sonuçlar elde etmek için güç kelimelerinin telaffuzu eşliğinde yapılan ayin uygulamalarını Eski Mısır Halkı yapmaktaydı.

2300 Yıllık Antik Büyü Keşfi

Antik Mısır Büyüleri, Mısır’daki hanedan öncesi ve tarih öncesi insanların; yeryüzü ve yeraltının, havanın ve gökyüzünün görünen ve görünemeyen sayısız varlıklarla dolu bulunduğuna, bunların, tabiatın faaliyetlerine uygun olarak insana dost ya da düşman olduklarına ve böylece insanın hayrına veya şerrine doğru yönlendirilebildiğine inandıkları zamanlara kadar dayanmaktadır.

Bütün bunlara inanmalarına ve inançlarını neredeyse tutkulu bir samimiyetle ifade etmelerine rağmen bu insanlar, kendilerini muska ve tılsımların, sihirli isimlerin ve güç kelimelerinin peşinden koşmaktan asla vazgeçmiyorlardı. Ruhlarını ve bedenlerini hem yaşarken, hem de öldükten sonra korumak için bunlara güvendiklerini ve bunlara Osiris’in ölümü ve yeniden dirilmesine eş bir güven beslediklerini de mumyalaşmış hallerinden görebilmekteyiz.

Buna Göre Büyü ve Büyücülüğün var olduğu dünyamızda sayısız medyum ve hoca bulunmakta ve bunlara her gün büyüler hakkında danışılmaktadır. En Önemli unsur ise arzulardır. Buna istinaden Medyumlar da bu güveni sarsmamak adına ellerinden geleni yapmakta ve sonuç vermektedirler.

Eski ve Etkisini Çabuk Gösteren Büyüler

Kara Büyüler. Bu büyüler asla ve asla normal insanlar tarafından yapılmaması gereken büyülerdir. Süryani, Ermeni, Papaz, Domuz Büyüsü en güçlü büyülerdir. Şeytan ve Ruhani varlıkların işbirliği ile hazırlanan ve bozulması güç olan büyüler. Bunların insanlar üzerindeki etkileri çok büyüktür. Bu yüzden büyü yaptırmadan önce kime, neye karşı büyü yaptıracaksınız hocanıza danışın. Ona göre size hangi büyünün yapılacağını ve nasıl sonuçlar alacağınıza dair bilgiler verilecektir.