Genel

Etkili Medyumlar

Etkili Medyumlar olarak bilinen büyülerin en etkilisini ve sonuç veren büyüleri sunan bu Medyumlar yaptıkları büyülerden ve sonuç verdikleri ziyaretçilerinden tam not almışlardır. Her zaman etkili büyüler işe yarar diye bir şey yok elbette, fakat etkili medyumlar yapacakları çalışmaları çok titizlikle hazırlar ve malzemelerin en iyisini kullanmaktadırlar.

Aldıkları Ücret biraz diğerlerine göre fazladır, ama sonuç verecekleri için garantili büyüler yapmaktadırlar. Büyünün garantisi mi olur derseniz evet. Tuttuğu zaman kimse tarafından bozulamayan, ancak sahibi tarafından bozulacak büyüler garantili büyülerdir. Bir kişiye büyü yaptıracağınız zaman tutup tutmayacağını düşünerek beklersiniz. Kimi zaman kandırıldığınızı düşünerek yaptırdığınız büyüye karşı inancınızı yitirirsiniz. Fakat iş öyle değildir.

Eğer Etkili bir medyum ile çalışıyorsanız büyünün olmama ihtimali çok düşüktür. Çünkü onlar büyü yaparlarken olayın en ince noktasına kadar inerler. Yardım aldıkları şeyler şeytani varlıklardır. Onları çok iyi kullanırlar. Etkili Medyumlara yapılan yorumlara bakarsanız her yerde büyüsünün etkisini anlatırlar. Ziyaretçiler tarafından önerilen en önde gelen medyumlardır. Bu yüzden gerçekten inanılmaz etkili büyüler yaparak ziyaretçilerini şaşırtırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir