Genel

Gerçek Bu Sitede

Gerçek Medyum

Yıllardır kendisini insanların akıllarında bırakan ve çaresizlikte ona ihtiyaç duyduğumuz büyüler! Her ne kadar da gizemini korusa bu büyüleri gerçek manada yapan kişilerinde gerçek medyumlar olması gerekmektedir. Peki nerede bu gerçek medyumlar, büyü ilmini bilen ve büyü ile insanları tesir altına alacak doğa üstü güçlere sahip insanlar? Hep bu soruyu merak ettik ve en ince ayrıntıları, tarihe dökülen serpintilerden yola çıktık. Büyülerin gizemini araştırdık. Karşımıza çıkanlar bizi hayretlere düşürmekten ziyade, geçmişte büyüleri yapanların notları bizi adeta ürpertti. 

Tarihin derinliklerinde sevdikleri kadını büyü ile kendi benliğine hapsederek yıllar boyu kendisine aşık bırakan krallar, prensler, kraliçelerle karşılaştık. Sizi adeta tarihle harmanlıyorlar. Her ne kadar hikaye gibi gelseler de yaşananların delillerini taşıyan bulgular çok daha fazla görünmektedir. Yeni bir tarihte mısır lahitlerinin bile içinden çıkan ve altın tabaklara işlenmiş büyülü sözler, malzemeler tüm insanlığı tekrar araştırmaya itmeye yetmişti. 

Mısırın gizemli tarihinde din ile büyünün birbiri ile harmanlandığını bu delillerde görmekteyiz. Antik mısırda büyücülerin tanrısı olarak bilinen Hekadan doktorlar ve büyücüler tedavi önceki tanrı hekadan yardım dilerdi. Genelde yazıtlarda büyülerin yapıldığı zamanı şafak vakti olarak belirtmişlerdir. Bu gibi bir sürü bilgilerin karşımıza çıktığı bu çağda bile hala büyü ile uğraşan gerçek medyumlar bulunmaktadır. Sitemizde yorumlarda rastladığımız ve adlarını bazen her yerde, bazen de adını duymadığımız ama namının yürüdüğü medyumlara rastlamaktayız. Sitemiz genelinde sizlere gerçek olan olaylar, anlatılmış büyü öykülerinden bahsetmeye çalışacağız. 

Bu sayede yaptıracağınız büyünün ne denli işe yarayacağını öğrenmiş olacak, hayatınızın akışını değiştirecek bu kararınızı doğru bir şekilde aldığınıza emin olacaksınız. İlk defa büyü yaptırıyorum diyenler mutlaka bahsettiğimiz konuları takip etsinler. Medyumlarla görüşmelerinde her hangi bir tehlike yada olumsuz bir durum olmayacağının da altını çizelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir