Gerçek Nedir?, Gerçek Medyum Nedir?, Gerçek Medyum Arayanlar kimlerdir? Gerçek Medyum Nasıl Anlaşılır?

Gerçek Nedir?

Gerçek, elle tutulup, gözle görülebilecek tam olarak var olan, varlığı hiç bir biçimde şüphe götürmeyen, yadsınamayan, bir durumdur, olgudur, nesne yada bir nitelik olarak var olan şeydir!

Gerçek Medyum Nedir?

Gerçek medyum, Dünya’daki gerçek varlığını terk etmiş ruhlarla irtibat kurabilen, onlardan aldığı tesirleri çeşitli oluşumlar halinde şimdiki ana yansıtan, psişik bakımdan hassas kimselere veya herhangi bir ruhani irtibat söz konusu olmadan paranormal fenomenler gerçeğini ortaya koyabilen özel yeteneklerle doğmuş kimselere verilen addır.

Gerçek medyum arayanlar kimlerdir?

Gerçek medyum arayanlar, sahte düzenbazlar tarafından defalarca dolandırılmış ve hakikatli medyum arayan ve bunlara gerçek büyüler yaptıracak olan kimselerdir.

Gerçek medyum nasıl anlaşılır?

Gerçek medyum nasıl anlaşılır sorusuna net bir yanıt olarak şunu örnekleyebiliriz; Gerçek bir medyum sorununuzun ne olduğunu öğrendikten sonra o sorunu çözmek için hangi yollara başvurmanız gerektiğini söyleyebilecek kişidir. Hakiki medyum öncelikle yaptıracağınız büyünün sorununuza çözüm olacağına inanırsa büyü yapabilen kimsedir. Sorununuza karşılık saçma bir büyü teklifinde bulunması onu gerçekliğinden ayırır. Özellikle gerçek medyum sorununuzun kaynağını tam olarak bulan ve onu engelsiz çözüme ulaştıracak Yaratanın izni ile tek kişidir.

1 Yorum

  1. Gerçek medyum telefonu says:

    Gerçek medyum telefonu arayanlara paylaştım 0536 549 81 97 yabancı arkadaşlar arıyorsa mutlaka bu numarayı arasın dolandırılmasınlar. Ben bu insana büyü yaptırdım ve gerçek sonuç aldım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir