Medyumlar

Gerçek Medyum, Gerçek Medyumlar

Bu makalede sizi medyum ararken nelerin beklediğini, nelerle karşılaşabileceğinizi, kimlerle muhattap olmak zorunda kalacağınızı anlatacağız. Diğer tüm hizmet sektöründe ve diğer sektörlerde olduğu gibi medyumlarında hizmet alanlarında sahtekarlıklar ve düzenbazlıklar olabilmektedir. Peki bunlardan kurtulmak yada hiç karşılaşmamak için ne yapmalıyız? Paramızı kaptırmamak ve gerçekten bir medyuma, hocaya, büyücüye büyü yaptırmak için nasıl bir yol izlemeliyiz? Bunlara cevap verecek makalemize hoşgeldiniz.


Gerçek medyumlar kimler, onlarla nasıl konuşulur? Nasıl temasa geçilir? Gerçek medyum nasıl anlaşılır? Dolandırıldım güvenemiyorum demeyin! Burada büyüyü deneyimleyeceksiniz!

Medyum parayı aldıktan sonra telefonlarını kapattı ve beni engelledi!

Bu durum başımıza her daim sadece medyumlarla alakalı değil, internet üzerinde yaptığımız her alışverişte başımıza gelecek bir durumdur. Bu yüzden öncelikle medyumu aradığınızda nasıl biriyle konuştuğunuzu bilmelisiniz. Eğer bir medyum sizin sorununuzla değil, paranızla ilgileniyorsa daha siz sorulara başlamadan paradan bahsetmeye başlıyacaktır. Bu durum artık zorlaşır. Bunu elbette konuşurken anladığınızda tek yapmanız gereken şey telefonu kapatıp engel koymak olacaktır. Medyum öncelikle sizin sorununuzla ilgilenir. Sizi dinler ve sorular sorar! Bu sorulara gerektiği kadar doğru cevap vermek zorundasınız. Çünkü eğer durumu eksik anlatırsanız yapılacak büyüde eksik olacaktır.

Bu sebeple elinizden geldiği kadar sorunlarınızı ve yapmak istediklerinizi eksiksiz anlatmaya çalışın. Medyumla konuşurken, medyum sizi dinleyecek ve not alacaktır. Bu aldığı notlara göre sizin şuandaki durumunuz ve sonrası için size yol gösterici bir büyü bakımı yaparak bilgiler alacaktır. Büyü bakımı bazen 1 saat bazen 10 dakika, bazende günler sürebilir. Çünkü medyum bilgileri bir insandan değil, kendisi için çalışan hizmetkarlarından alacaktır. Bu biraz ürkütücü olabilir ama korkmayın! Bu sizi herhangi bir tehlikeye yada kötü bir duruma sokmayacaktır.

Büyü bakımı ve yapılacak büyü seçimi!

Büyü bakımından sonra medyumun aldığı bilgiler doğrultusunda isteğiniz karşılığında büyümü, dua mı, yoksa başka bir çalışma yapılacak ona karar verilecektir. Biz büyüyü baz alalım konumuzda ve bu yönde anlatımımıza devam edelim. Büyü bakımından sonra belirlenecek büyü sizin sorununuz yada isteğinize göre hazırlanacaktır. Aşık etmek mi, birini kendinize bağlamak mı, yoksa kişiyi kendinizden soğutup uzaklaştırmak mı! buna göre büyü hazırlanacaktır. Bağlama büyüsü yaptırdığınızı var sayacak olursak bunun için önce kişinin üzerinde irade kırılması için medyum bir takım çalışma yapacaktır. İrade kırıldıktan sonra belki sizden onun için ismine yoğunlaşmanızı isteyecektir.

Buna başladığınızda medyumda büyüye başlamış olacaktır. Hiç bir medyum size yapacağı büyü hakkında bilgi veremez. Sadece yaptığı büyünün ismini verebilir. Çünkü gerçek medyumlar diğer varlıklarla bir anlaşma yaparlar. Büyü içeriği anlatıldığı an varlıklar medyumu terk eder ve bir daha asla büyü yapamazlar. Büyü yapıldıktan hemen sonra kişi bir kaç gün sonra sanki rahatsızmış gibi halsizleşir ve uyku uyumak ister. Bu durum büyünün üzerinde yarattığı ilk etkidir. İkinci etki ise vesvesedir. Vesvese sizle alakalı bilgiler kulağına fısıldanır.

Sizi düşünmesi sağlanır ve bu süreklilik kazanır. üçüncü etki ise 1 hafta veya 1 ay sürebilir. Eğer engeli yoksa ve hayatında başka birinin sevgisi ve aşkı onu etkilememişse kendi kendine sizi arar ve sizinle bağlarını kuvvetlendirmek için harekete geçer. İşte tam burda sizin hareket etmeniz gerekmektedir. Çünkü kapı açılmış ve onu kendinize bağlamak için tam fırsatıdır. Büyü kapısı tıpkı bağışıklığı düşmüş bir metabolizmanın durumuna benzer. Hastalığı nasıl kaparsanız büyüde sizi öyle kapar. Fakat bu tam tersi olarak size dönük devam eder.

Gerçek medyum ve medyumlar kendilerinin gerçek olduklarını ve büyü işini nasıl yaptıklarını bu şekilde gösterirler. İnanmalı ve sonuç alacağına doğru odaklanmalısınız. Ancak bir büyü bu şekilde sonuç verebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir