Gerçek Medyumlar hakkında bulmak istediğiniz en önemli yazı bu yazı olsa gerek. Çünkü Medyumlar hakkında çok şey yazılır ama gerçek olduklarını anlatan herhangi bir yazıyı zor bulabilirsiniz. Sık sık bahsettiğimiz şeylerden biri bu, gerçek medyum ile ilgili neler biliyorsunuz? Aslına bakarsanız öncelikle medyumun kim olduğu önemlidir. Gerçek Medyum nasıl olmalı, ona büyü yaptıracaksanız ne şekilde güvenebileceğinizi bilmektir.

Gerçek Medyumlar öncelikle yaptıkları işin ne olduğunu iyi bilenlerdir. Büyü malzemeleri, kullanılışları, kime, neye göre yapılışlarını tam ve eksiksiz bilenlerdir. Sahih medyumlar ile görüştüğünüzde karşınıza genç biri çıkması anormal bir durumdur. Olsa dahi pek tecrübe sahibi olmadıkları kesin gözüyle bakmaktayız. Bu işi evveliyatını bilenler genel de 50’nin üzerinde kişilerdir.

Büyü ile ilgili tecrübe sahibi bu medyumlar yaşları itibari ile pek herkese yanıt vermeyebilirler. Yaptırmak istediğiniz büyüye karşın öncesinde bakım yapmak isterler ve bakımdan ücret filan talep etmezler. Çünkü bu yapacakları büyünün tutup tutmayacağını belirlemektedir. Bir medyum için en önemli iki şey ; kendisini arayan kişinin yaptıracağı büyülerle her daim kendisinin aramasını sağlamaktır.

Büyücü medyum eğer bir büyü yapacak ise mutlaka sonuç verdirmek için uğraşacaktır. En nihayetinde büyü tuttu ise, bu kendisi için ve kendisine danışan için mükemmel bir sonuçtur. Gerçek Medyumlar önlerine gelene büyü yapmamaktadırlar. Bakımdan bahsettiğimiz üzere şayet büyü yapılamayacak kadar irade ve nefis güçlü ise uğraşmazlar, çünkü bu onlar için eksi bir durum olacaktır. Gerçek Medyumlar kendilerine yapılan yorumları takip ederler ve hep iyi yorum almak isterler.

Bu yüzden öncelikleri büyü yapacakları kişilerin irade ve nefis bakımlarını yapmalarıdır. Sonrasında sizlere büyü yapılır ve sonuç alınır derler veya büyü yapamayız bu kişilere derler. İşte bu onların bir nebze gerçek olduklarını kanıtlayan eylemlerdir. Lakin bunlardan hiç birini yaşamayıp, direk size yaparız ve tutarı şu olur derlerse işte orada şüpheye düşebilirsiniz. Para kolay kazanılmadığı gibi çok hızlı harcanıp kaybedilebiliyor! Bu yüzden bu bilgileri sizlerle paylaşıyoruz.

Gerçek Medyumlar
Gerçek Medyumlar

Büyü Yapan Hocalar Büyücüler

Büyü yapan hocalar büyücüler olarak adlandırılan medyumların isimlerini mutlaka kaydedin. Aynı hocayı bulmak açısından size kolaylık sağlar ve gerçek bir medyum ile büyü yaptırmanızı kolaylaştırır. Gerçek Medyumların yaptıkları sonuç veren büyüler aşağıdaki gibidir. Sitemizde yorumların içerisinde paylaşılan medyumların yaptıkları büyüleri sıralıyoruz.

  • Sevgiliyi Geri Getirme Büyüleri,
  • Gideni Geri Getirme Büyü Çalışması,
  • Kocayı Geri Getirme,
  • Kocayı Bağlama Büyüleri,
  • Eşleri Birbirine Bağlama Büyüleri,
  • Etkili Bağlama, Ayırma, Uzaklaştırma Büyüleri,
  • Sevdirme, Aşık Etme Büyüleri,
  • Evlenme Büyüleri,
  • Kısmet Açma, Kısmet Bağlama Büyüleri,
  • Boşanma Büyüleri,