Giden birini nasıl geri getirebilirsiniz sorusunda çok anlam vardır. Gitmiş ama dönmemek üzere gitmiş olan birini mi geri getirmek? Yoksa terk etmiş, ayrılma kararı alıp giden birini mi geri getirme? Bunların cevapları aynı yere çıkacaktır. Ama iki soruda farklı gidişlere aittir.

Giden Birini Nasıl Geri GetirebilirsinizTerk Etmiş, ayrılma kararı alıp gitmiş birinden başlayalım. Bu gidenler için kullanılan farklı yöntemler vardır. Biri yalvarmak geri dön diye, diğer ise büyü çalışması. Yalvarmakla şansınız yüzde 30 dur. Vicdan yapıp, bir şans daha vermesi çok düşük bir ihtimal olmaktadır. Çünkü kişi bir karar almıştır ve iradesi ile arkasını dönmüştür. Bu kişiye ancak büyü yapılabilir. Büyü ile geri getirilmesi sağlanabilir. Bu nasıl olacak; Süryani ve Diğer karışık büyüler ile yapılan çeşitli geri getirme yolları vardır.

Üç aşamalı büyü birinci seçeneğiniz olmalı. Bu büyü birinci aşama ile irade kırılması yaratır. İkinci aşaması manevi gücü azaltarak gideni büyü yapılacak hale getirir. Üçüncü aşama ise büyü yapılır. Büyünün hızlı ve etkili olması için, hiç vakit kaybetmeden manevi yönü kırık iken yapılması gereklidir. Medyum bunu öyle güzel yapar ki kişi o günün ertesi günü bile dönebilmektedir. Bunu yaşayan bir çok ziyaretçi şaşkınlığını yorumlarda paylaşmıştır.

Hangi büyü yapılmış ise o büyü tuttuğu anda kişi vesvese almaya başlar. Bu vesveseler o duygusallaştıkça yoğunlaşır ve en sevdiğini yani kalbinde geride bıraktığı kişi sürekli anımsar. Bunun yanı sıra üç harflilerinde baskısı ile kişi tıpış tıpış size gelir. Sonuç olarak elde ettiğiniz şey zafer olacaktır.

Unutmadan hatırlatma yapalım. Profesyonel Medyumlar geri getirme, gideni geri getirme büyülerini yaptıktan hemen sonra kişinin gelip gelmediğini anladığı an büyüyü kaldırmak isterler. Çünkü kişi döndükten sonra duygusal karmaşa başlayacak ve kötü anılar varsa haller aklına gelip tekrar sizden kopabilecektir. Bu yüzden büyü kaldırılır. İşlem kapatılmaz. Ne zaman farklı bir büyü yaptırmak isterseniz, yada bağlama büyüsü ile kendinize bağlamak isterseniz büyü farklı şekilde tekrarlanarak işlem yapılır.

Bu sayede sizde daha etkili bir durum yaratmış olmakla beraber yapacağınız her işlemde seçtiğiniz Medyum Hoca ile daha hızlı ve etkili sonuçlar alacaksınız. Bu yüzden her zaman gerçek büyü çalışmaları ile gerçek medyumlar ile çalışın. En iyi medyumu bulmak zor olabilir. Bu yüzden ziyaretçi Medyum Yorumlarına bakarak o medyumu bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir