Genel

Kemik Büyüsü Gerçeği

Kemik Büyüsü Gercegi - Kemik Buyusu Nedir - Nasil Yapilir

En Güçlü Büyü Kemikle Yapılan Büyüdür!

Kötülükle devam eden, şiddet ve zulüm içerisinde olan ilişkilerin bitirilmesinde, intikam ve öç almak için kullanılan çok eski ve etkili büyülerden biridir. Bu büyü kemik büyüsüdür. Ölü hayvanların kemikleri ile kullanılır. Kemik ve kemik tozu olarak kullanılmaktadır. Tozu yapmak istediğiniz kişinin suyuna yada yediği yemeğe dökülür. Kemik bir bütün olarak büyülenmiş ise kişinin bahçesine yada çevresinde bir toprağa gömülür.

Kemik Büyüsü En Etkili Büyülerden Biridir! Kemik gibi sağlam bir büyü istiyorsanız Kemik Büyüsünü Deneyin!

Kemik büyüsünün sağlamlığından asla şüphe etmeyin. Çünkü yaptırabileceğiniz en etkili ve eski büyülerden biri olan kemik büyüsü bir çok etkileşimde bulunabilmektedir. Özellikle bağlama ve geri getirme konusunda oldukça güçlü olan bu büyü ile gerçek medyumlar inanılmaz sonuçlar almaktadırlar. 

Eskiden mısır firavunları tarafından yaptırılan ve kölelere bu şekilde hükmedildiğini anlatan yazıtlara bile rastlanmıştır. Her ne şekilde olursa olsun bir büyünün sağlamlığını ve tutmasını sağlayan elbette medyumdur. Fakat kemik büyüsünde yarı yarıya etkileşimle büyünün kuvveti ortaya çıkmaktadır. 

Kemik büyüsünün yapılma amacı belirlendikten sonra kemik üzerine yapılan bazı uygulamalar sonrası gömülen kemik kısa sürede büyü tarafından etkisini gösterecektir. Aşık etme ve bağlama ritüelleri, ayinler, büyülerde kullanılan kemik mitolojide büyük yer tutmuştur. 

Büyü için mutlaka hocadan yada medyumdan destek alın. Sitemizde yorumlarda adı geçen medyumlarında bu kemik büyüsü ile ilgili çalışmalarının olduğu yazılmıştır. 

1 Yorum

  1. Hatun says:

    Gökmen bey medyumu işaret etmeniz çok iyi fakat telefonunu yazsaydınız ben yorumlardan bularak aradım kendisini. Bahsettiğiniz üzere gerçekten görüştüklerim arasında tek gerçek medyum bu insan çıktı. Tesekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir