Genel

Medyum Büyüyle Onu Geri Getirdi

Gerilimli Bir Büyü Deneyimi

İnanılır gibi değildi. Geri getirme büyüsünün bu kadar hızlı ve etkili bir biçimde çalışacağını kimse bilemezdi. Danışanın anlattığına göre hocalardan biri ile sadece 1 saatlik bir zaman diliminde medyum ile görüştüğünü ve 1 gün sonra eşinin eve çok farklı bir şekilde döndüğünü dile getirdi. Kendi anlatımından sizlere : “Ben Leyla sizlere anlatmak istediğim bu durumu kim yaşarsa yaşasın aynı şeyi hissedecektir buna eminim. Geri getirme büyüsü için bir çok site gezdim, bir çok makale okudum ve hoca medyum aradım. Fakat bu medyum hocaya gelene kadar başıma gelmeyen kalmadı. Dolandırıldım, tehdit edildim. Bir ihtimal bile dönecek adamın yolunu bu sahte medyumlar yüzünden tamamen kesmiş oldum. Eşimi arayıp size büyü yaptırıyor falan filan deyip eşimle aramı fena halde bozdukları için artık tek çarem oturup beklemekti.

Büyüde Sabır Çok Etkilidir!

Bir kaç gün geçti aradan olaylar dindi, benim sinirlerim düzeldi sadece aklımda eşimin gidişi ve geri dönmeyecek endişesi vardı. Tam bunları yoğun bir şekilde düşünürken kapım çaldı. Karşı komşumla bir kadın sohbet ediyorlardı. Kapımı çalan onlar mıydı başkası mıydı anlamak için sordum. Ama kapımı çalanların onların olmadığını anladığımda içime bir ürperti düştü, tam kapıyı kapatırken kadınların bir medyum hocadan bahsettiklerini duydum. Biraz kulak misafiri oldum ve yaşananları dinledim. Kadınların yanına giderek bu sitede görüştüğüm medyumun telefonunu istedim. Hiç vakit kaybetmeden eve dönüp kendisini aradım ve kendisi ile tanıştıktan sonra başımdan geçenleri anlattım. Hocamız beni sabırla dinledi ve bana bir doru sordu. Bu kadar olaydan sonra bana inanarak işlem yaptırabilecek misin dedi! Bende kararsızlıkla evet dedim ama kendisi de inanmadı.

Geri Getirme Büyüsü

Akabinde hocam kocanla ilgili ve onun geri gelmesi ile ilgili bir çalışma yapacaksak seni bu gece uyutmayacağım dedi. Bende neden hocam dedim bayılırım dedim! O zaman büyü filan yok dedi. Kabul ettim tamam dedim uyumam. Çalışmaları anlattı ve ücretini belirtti. Bende yapalım arada gönderirim hocam dedim. Biz konuştuk bir müddet sonra hocam kendisini yalnız bırakmam gerektiğini söyledi. Ben sana mesaj attığımda her attığım yazıyı 100 defa tekrarlayacaksın dedi. Her saat başı bunu yaptırdı. Ben zamanın nasıl geçtiğine inanamadım. Bir duydum ki ezan okunuyor. Hocam geçmiş olsun dedi. Çalışmalarım bitti. Şimdi beklemeye kaldı işimiz dedi. Kocan geldiğinde ona sarıl ve konuşursa ağzını elinle besmele ile kapat dedi. O kadar kesin konuştu ki gelecek dedim bu adam. Hazırlık filan yaptım o kadar inandım ki! Saat 10:00 civarı anahtarla kapım açıldı.

Kalbim yerinden çıkacak gibi hole koştum ve gördüğüm şey elinde koca bir buket gül, bir elinde hediye paketi ve seni seviyorum kuzum diyen bir adam. Bu benim kocamdı ve sanki hiçbir şey olmamış gibi evine bir gün sonra geri geldi. Bu olay karşısında suskunluğumu koruyamadım hocamı aradım. Hocam sen ne yaptın dedim. Güldü bir tebessüm etti. Hayırlı günler değerinizi bilin birbirinizin dedi kapattı telefonu. ”

Medyuma İnanmak Çok Önemlidir!

Size aktarılan bu makale tamamen gerçek olmuş bir olaydır. Hocalarımızdan birinin gücünü bu sayede hissetmiş ve görmüş olduk. Umarız başkaları da aynı şekilde faydalanacak ve geri getirme büyüsü ile ayrıldığı kişiye tekrar kavuşacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir