Genel

Medyum Hoca

Medyum Hoca, Medyum Muallim

Medyum hoca yada muallim olarak tabir ettiğimiz kişiler medyumluk ve büyüler hakkında çok fazla bilgiye sahip kişilerdir. Bu kişiler hem büyüyü, hem de büyülerin nasıl yapıldıklarını öğretmektedirler. İnsanların hemen hemen bir çoğu büyüler ile ilgili bağlarını koparmamışlardır. Süre gelen bir adetmiş gibi zihinden zihinlere geçerek günümüze kadar gelmiştir.

Medyum hoca, muallim kişi hem kendi ziyaretçilerine, hem de medyumlara büyü yapan ve öğreten kişidir. Arabistan, mısır gibi ülkelerde üniversitelerden mezun olan ve gizli ilimler öğretileri ile tecrübelendirilen kişiler medyum hocalar olarak tabir edilmektedir.

Bilinenin Dışında İlim Sahibi Olan Medyum Hocalar

Bilenin dışında ne demek? İlk olarak bu büyülerin kaynağına inip, hakiki büyüleri, yapılmış ve etkileri belli olan büyüleri yapan bu medyum hoca diğer büyü yapanlardan çok farklı bir özellik taşımaktadırlar. Bu özellik diğer insanlarda bulunmayan, nesnelerin özelliklerini kullanma yeteneğidir. Nesnelere bir takım tılsım ve büyü yapılarak kullanılan büyülerden bahsediyoruz.

Mesela izlediyseniz muhakkak bilirsiniz. Büyücü sunağında hazırlanarak yapılan, oyuncak bebek, vazo, iplik, kapı, biblo gibi nesneleri başkalarının evinde kullanırlar. Anabelle filminde, korku seansında bulunan büyülü nesneler odası gibi çok farklı türde büyüler yapılmaktadır.

İşte bu büyüleri medyum hoca yapmaktadır. Hristiyanlıkta da bu tür büyüleri afaroz edilmiş papazlar ve kilise rahipleri yapmaktadırlar. Bir nevi büyü mühürlemesi gibi bir durumdur. İnsan doğasını her şekilde bozma yetilerine sahiptirler.

Medyum Hoca Büyüsü Yaptırmak İsteyenler Sorumluluk Alırlar!

Kara Büyüler her büyü gibi değildir. Yapıldıkları zaman etkileri çok zarar verici ve yıkıcı olmaktadır. Böyle durumlarda insanların yaptırdıkları büyülerden etkilenen kişiler, yine o büyüyü bozmak için hocalardan yardım isterler. Medyum hoca büyü bozma konusunda da çok iyidir. Genellikle ön görülü olduklarından büyünün yapılışını görebilmektedirler. Velhasıl yapılışlarını kopyalayan medyum hoca büyünün ne kadar etkisi olursa olsun bozabileceğinden emin hocalardır.

Hayat Değiştiren Büyüler

Hayat değiştiren büyüler insanlara yapılan en ağır büyülerdir. Birinin hayatını değiştirmek için olumsuz bütün etkenler kullanılan bu büyülerin hepsine kara büyüler denir. Etki anlamında çok güçlü tesirleri bulunan kara büyüler medyum hocalar tarafından itinalı bir şekilde yapılmaktadır. Büyü bozulmaya müsait bırakılmalıdır diyen medyum hocalar, bu konunn ciddiyetini belirtmişlerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir