Genel, Medyum Hocalar

Medyum Hocalar

Medyumlar ve medyum hocalar arasında ne gibi bir fark var? Medyumlar iki dünya arasında ruhsal bir köprü kurarken, medyum hocalar nasıl bir ritüelle medyumlardan farklılaşıyorlar. Medyumların iki dünya arasında ruhsal yolun müdavim geçitleri olmalarından ötürü filimlere bile konu olan bu çalışmalarıyla ünlülerdir. Bundan dolayı dünya’da büyü ve ritüellere, okult düşüncelere inanan insanlar medyumları tercih etmektedirler. Fakat medyum hocalar dini bir simgeymiş gibi hoca sıfatıylada karşımıza çıkmaktadırlar. Dünya’da müslüman ve dini anlamda islamiyetten ayrı olanlar hoca diye bir arama yapmazlar.

Medyumlar ve medyum hocalar arasında ne gibi bir fark var? Medyumlar iki dünya arasında ruhsal bir köprü kurarken, medyum hocalar nasıl bir ritüelle medyumlardan farklılaşıyorlar. Medyumların iki dünya arasında ruhsal yolun müdavim geçitleri olmalarından ötürü filimlere bile konu olan bu çalışmalarıyla ünlülerdir. Bundan dolayı dünya'da büyü ve ritüellere, okult düşüncelere inanan insanlar medyumları tercih etmektedirler. Fakat medyum hocalar dini bir simgeymiş gibi hoca sıfatıylada karşımıza çıkmaktadırlar.  Dünya'da müslüman ve dini anlamda islamiyetten ayrı olanlar hoca diye bir arama yapmazlar.

Medyum hocalar

Aramaların genel olarak anahtar odak kelimesi medyum hoca olduğundan sadece müslüman kesimler bu hoca sıfatını taşıyan medyumlarla iletişim kurmaktadırlar. Medyum hocaların büyüler ve mistik güçler üzerine etkileri şu şekilde düşünülmektedir. Hoca ise dualar ve bir takım ayetleri kullanarak büyü yapan kişilerdir! diye düşünülmekte ve onlara bu şekilde yaklaşılmakta! Fakat hocaların büyü bozmaları ile meşhur oldukları daha ön planda görülmektedir. Medyum hoca yorumlarına bakılacak olursa genel olarak insanlar ve internet kullanıcıları onları büyü bozma, muska bozma, manevi ağırlıktan kurtulma vs.. gibi durumlarda aramış ve yorum atmışlardır.

Medyum hocalar ne yaparlar?

Bu soruya en yakın cevabı şu şekilde verebilmekteyiz ;

  • Büyü bozan medyum hocalardır,
  • Muska bozan medyum hocalardır,
  • Manevi rahatsızlıklar için aranacak kişi medyum hocalardır,
  • Kara büyüleri bozan medyum hocalardır,
  • Dua ile birğini geri getirme,
  • Birini kendinize bağlamak için dua vs.. gibi!

O zaman hocaları bunlar için aramak ve yardım almak daha mantıklı bir davranış olacaktır. Elbetteki sitemizde bu tür manevi desteğe ve yardıma ihtiyaç duyanlara cevap veren medyum hocalar mevcuttur. Aradığınızda hangi konulara hakim olduğunu yada size nasıl yardımcı olabilir konusunda danışabilir, destek alabilirsiniz.

Güvenilir medyum hoca, güvenilir medyum hocalar

Güven konusunda insan kimi zaman en yakınlarına bile bu duyguda eksik olabilmektedirler. Güvenebileceğiniz kişinin size dosdoğru konuşan biri olmasını, herşeyi ayrıntısıyla söylemesini, sizi aldatmamasını, gerçekleri daime doğruları sizle paylaşabilecek biri olmasını istersiniz. Bu her konuda geçerli olan bir duygu hormonudur. Bu güveni aynı şekilde büyü hizmeti alacağı kişidende bekleyeceksinizdir. Ama internet üzerinde binbir türlü satıcı, hizmet konusunda güven vermeyen insanlar mevcuttur. Medyum hocalar da aynı şekilde mevcut değil diyememekteyiz. Fakat sitemizde daha öncede belirttiğimiz üzere güveninden şüphe eden ziyaretçilerimizin şikayetleri hemen işleme alınmakta ve o medyum hoca hakkında uzaklaştırma yapılmaktadır.

Sitemizi ziyaret eden kişilerin sadece yorumlardan yola çıkarak medyumlarla ve medyum hocalarla iletişim kuyrduklarını bildiğimizden olumlu, olumsuz tüm yorumları inceleyerek sitemizde onaylamaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir