Gerçek Medyumlar

Etkili Medyumlar

Etkili Medyumlar ile Yaptırdığınız Büyülerden Sonuç Alabilirsiniz. Etkili Medyum Büyü İlmini Bilen ve Sonuç Çıkartan Kişilere Denir.

Sayfaya Git

Medyum Hocalar

Medyum Hocalar dini bilgiler ile Büyü İlmini Harmanlamış ve Ortaya Daha Güçlü Çabuk Tutan Büyüler Yapmayı Başarmış Kişilerdir.


Sayfaya Git

Güçlü Medyumlar

Güçlü Medyumlar Daha Önce Atalardan El Almış Kimselere Denmektedir. Büyü Konusunda Hassastırlar. Her Büyüyü Yapmazlar.


Sayfaya Git

Büyücüler

Büyücüler Genel Olarak Ölü Hayvan Parçaları, Deri, Saç, Objeler Kullanarak ve Bunlara Okuyup Üfleyerek Büyü Yapan Kişilerdir. Basit ve Sade Büyülerle Uğraşırlar.

Sayfaya Git

Medyumlar

Medyumlar Ruhani Varlıklarla İletişim Kuranlara Denir. Yaşayan ile Yaşamayan Arasında Ruhsal Bir Köprü Kurarlar. Aldıkları Bilgileri Yaşayana Aktarırlar.

Sayfaya Git

Gerçek Medyum

Gerçek Medyum Öngörülü Kişilerdir. Kimi zaman üç harflilerden, Kimi Zaman Şeytani Varlıklardan Destek Alarak Büyü İşlemleri Yaparlar.

Sayfaya Git

Büyü Çeşitleri

Süryani Büyüsü

Süryani Büyüsü Çok Çeşitli Yapılan Bir Büyüdür. Hemen Hemen Her Konuda Netice Verir ve Karanlık Büyülerden Biridir. Ruh Sağlığını Bozmasıyla Bilinir.

Papaz Büyüsü

Papaz Büyüsü Ele Geçirme, Kontrol Etme, İstediğini Yaptırma Özelliğini Taşıyan Bir Büyüdür. Şeytani Bir Büyüdür ve Etkilidir. Manevi Yıkıcılığı Vardır.

Domuz Büyüsü

Domuz Büyüsü Hayvanın Dışkı, Eti, Yağı, Derisi, Kulakları, Dişleri, Tırnakları ile Yapılan ve Üzerine Sihirli Yazılar Yazılarak Hazırlanan Bir Büyüdür. Etkisi Çok Güçlüdür.

Kaşık Büyüsü

Kaşık Büyüsü Aşık Etme, Bağlama, Çiftleri Birleştirme ve Ayırmak için Kullanılan Bir Büyü Şeklidir. Yapılışı Basit Olmasına Rağmen Bilinçli Kişiler Tarafından Yapılması Önerilen Bir Büyüdür.

Adet Kanı Büyüsü

Adet Kanı Büyüsü Kişiye İçirilerek Yapılan ve Bağlama, Ayırma, Soğutma Amacıyla Kullanılan Bir Büyü Çeşididir. Uzun Zaman Önceleri Bu Büyü Karı Koca Arasını Açmak İçin Yapılan Bir Büyüydü.

Nohut Büyüsü

Nohut Büyüsü Agresif Bir Büyü Değildir. Sevgililerin, Gidenin, İlgisizin İlgisini çoğaltmak ve cinsine bağlanmasını sağlamak Amacıyla Yapılır. En Etkili Nohut Büyüsü Hoca ile Yapılanıdır.

Gideni Geri Getirme, Döndürme, Geri Getirme Büyüsü

Gideni Geri Getirme Büyüsü giden birinin geri getirilmesi için yapılan bir büyüdür. Kara Büyüler aracılığı ile yapılan bu büyü ile gideni geri getirmek zor olsa da mutlaka dönüşü gerçekleşmiştir. Giden birinin aklını çelmek ve onu vesveselere boğup geri dönmesini sağlamak Medyum Hocanın işidir. Evde yapılacak, basit bir büyü değildir. Agresif bir büyüdür. Yanlış yapıldığında sonuçları gerçekten sinir bozucu hal alacak bir büyüdür.  Sevgiliyi, Eşi, Karıyı, Kocayı geri getirmek ve bağlamak için yapılan bu büyü için binlerce yorum yapılmıştır. Ayinleri hakkında konuşulmuş ve gerçekliği bir çok kişi tarafından deneyimlenerek kanıtlanmıştır.

Gideni Geri Getirme Büyüsü Konusunda Bilgi Edinin

Aşk Büyüsü

Aşık Etme Büyüsü

Aşık etme büyüsü çok eskilerde mısırlı firavunlar arasında yapılan bir büyü idi. Kendilerine eşlerini bağlayabilmek ve onları kontrol etmek için  büyücülerine bu büyü emrini verirlerdir. Aynı şekilde kadınları ise eşlerini kendilerine aşık etmek için yaptırırlardı. Günümüzde de bu hala mümkün olmaktadır. Aşk Büyüsü ile kendinize aşık ettiğiniz kişiyi bir ömür yanınızda tutabilirsiniz. Fakat Medyumlar tarafından bir uyarı vardır! Büyü yapıldıktan ve sonuç aldıktan bir süre sonra büyüyü mutlaka bozdurmanız gereklidir. Çünkü büyünün karması çok ağırdır. Birine istemsizce yapması gerektiği bir şeyi dayatırsanız ruh halinde kaos olacaktır. Buda eğer büyünün etkisi başkaları tarafından kaldırılırsa sizin için pek hayırlı olmayacaktır.

Bu yüzden önceliğiniz aşk büyüsü yaptırdığınızda sonuç alır almaz büyüyü kaldırtmalısınız. Bu durumdan sonrası sizin karşı tarafa vereceğiniz ilgi ve alaka ile devam edecektir. Buda iki kişi arasında gerçek bir aşk yada mutluluğa sebep olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir