Gerçek Medyumlar Sayfası

Gerçek Medyumlar

Etkili Medyumlar

Etkili Medyumlar ile Yaptırdığınız Büyülerden Sonuç Alabilirsiniz. Etkili Medyum Büyü İlmini Bilen ve Sonuç Çıkartan Kişilere Denir.

Medyum Hocalar

Medyum Hocalar dini bilgiler ile Büyü İlmini Harmanlamış ve Ortaya Daha Güçlü Çabuk Tutan Büyüler Yapmayı Başarmış Kişilerdir.

Güçlü Medyumlar

Güçlü Medyumlar Daha Önce Atalardan El Almış Kimselere Denmektedir. Büyü Konusunda Hassastırlar. Her Büyüyü Yapmazlar.

Büyücüler

Büyücüler Genel Olarak Ölü Hayvan Parçaları, Deri, Saç, Objeler Kullanarak ve Bunlara Okuyup Üfleyerek Büyü Yapan Kişilerdir. Basit ve Sade Büyülerle Uğraşırlar.

Medyumlar

Medyumlar Ruhani Varlıklarla İletişim Kuranlara Denir. Yaşayan ile Yaşamayan Arasında Ruhsal Bir Köprü Kurarlar. Aldıkları Bilgileri Yaşayana Aktarırlar. 

Gerçek Medyum

Gerçek Medyum Öngörülü Kişilerdir. Kimi zaman üç harflilerden, Kimi Zaman Şeytani Varlıklardan Destek Alarak Büyü İşlemleri Yaparlar.

Büyü Çeşitleri

Süryani Büyüsü

Süryani Büyüsü Çok Çeşitli Yapılan Bir Büyüdür. Hemen Hemen Her Konuda Netice Verir ve Karanlık Büyülerden Biridir. Ruh Sağlığını Bozmasıyla Bilinir.

Papaz Büyüsü

Papaz Büyüsü Ele Geçirme, Kontrol Etme, İstediğini Yaptırma Özelliğini Taşıyan Bir Büyüdür. Şeytani Bir Büyüdür ve Etkilidir. Manevi Yıkıcılığı Vardır.

Domuz Büyüsü

Domuz Büyüsü Hayvanın Dışkı, Eti, Yağı, Derisi, Kulakları, Dişleri, Tırnakları ile Yapılan ve Üzerine Sihirli Yazılar Yazılarak Hazırlanan Bir Büyüdür. Etkisi Çok Güçlüdür.

Kaşık Büyüsü

Kaşık Büyüsü Aşık Etme, Bağlama, Çiftleri Birleştirme ve Ayırmak için Kullanılan Bir Büyü Şeklidir. Yapılışı Basit Olmasına Rağmen Bilinçli Kişiler Tarafından Yapılması Önerilen Bir Büyüdür.

Adet Kanı Büyüsü

Adet Kanı Büyüsü Kişiye İçirilerek Yapılan ve Bağlama, Ayırma, Soğutma Amacıyla Kullanılan Bir Büyü Çeşididir. Uzun Zaman Önceleri Bu Büyü Karı Koca Arasını Açmak İçin Yapılan Bir Büyüydü.

Nohut Büyüsü

Nohut Büyüsü Agresif Bir Büyü Değildir. Sevgililerin, Gidenin, İlgisizin İlgisini çoğaltmak ve cinsine bağlanmasını sağlamak Amacıyla Yapılır. En Etkili Nohut Büyüsü Hoca ile Yapılanıdır.

Gideni Geri Getirme, Döndürme, Geri Getirme Büyüsü

Gideni Geri Getirme Büyüsü giden birinin geri getirilmesi için yapılan bir büyüdür. Kara Büyüler aracılığı ile yapılan bu büyü ile gideni geri getirmek zor olsa da mutlaka dönüşü gerçekleşmiştir. Giden birinin aklını çelmek ve onu vesveselere boğup geri dönmesini sağlamak Medyum Hocanın işidir. Evde yapılacak, basit bir büyü değildir. Agresif bir büyüdür. Yanlış yapıldığında sonuçları gerçekten sinir bozucu hal alacak bir büyüdür.  Sevgiliyi, Eşi, Karıyı, Kocayı geri getirmek ve bağlamak için yapılan bu büyü için binlerce yorum yapılmıştır. Ayinleri hakkında konuşulmuş ve gerçekliği bir çok kişi tarafından deneyimlenerek kanıtlanmıştır. 

Aşk Büyüsü

Aşık Etme Büyüsü

Aşık etme büyüsü çok eskilerde mısırlı firavunlar arasında yapılan bir büyü idi. Kendilerine eşlerini bağlayabilmek ve onları kontrol etmek için  büyücülerine bu büyü emrini verirlerdir. Aynı şekilde kadınları ise eşlerini kendilerine aşık etmek için yaptırırlardı. Günümüzde de bu hala mümkün olmaktadır. Aşk Büyüsü ile kendinize aşık ettiğiniz kişiyi bir ömür yanınızda tutabilirsiniz. Fakat Medyumlar tarafından bir uyarı vardır! Büyü yapıldıktan ve sonuç aldıktan bir süre sonra büyüyü mutlaka bozdurmanız gereklidir. Çünkü büyünün karması çok ağırdır. Birine istemsizce yapması gerektiği bir şeyi dayatırsanız ruh halinde kaos olacaktır. Buda eğer büyünün etkisi başkaları tarafından kaldırılırsa sizin için pek hayırlı olmayacaktır. 

Bu yüzden önceliğiniz aşk büyüsü yaptırdığınızda sonuç alır almaz büyüyü kaldırtmalısınız. Bu durumdan sonrası sizin karşı tarafa vereceğiniz ilgi ve alaka ile devam edecektir. Buda iki kişi arasında gerçek bir aşk yada mutluluğa sebep olacaktır. 

“Gerçek Medyumlar Sayfası” için 5 yanıt

Bu güne kadar hangi işe el attıysam elimde kalıyordu, taki gerçek Hocaya denk gelene kadar. Arkadaşımın vesilesiyle tanıştım. kısmet açma büyüsüyle şimdi her işim yolunda gidiyor. Keşke daha önce tanısaydım

Arkadaşım iş ortağımla güzel para kazanıyorduk, fakat hesaba gelince ortada para olmuyordu. Ayrıldık bir ay sonra baktım araba ev almış. İşte burada Gerçek Hoca devreye girdi. Çaldıklarını fitil fitil burnundan getiriyorum

Arkadaşlar bende atanamayan öğretmenlerdendim. Akla gelecek herşeyi denedim ama bir türlü atanıyordum. Taki internetten kısmet açma büyüsünü duydum ve hemen Gerçek medyum hocaya yaptırdım ve şimdi bende atanan öğretmenlerden.

Çalıştığım iş yerinde bir türlü terfi alamıyor ağzımla kuş yatsam patrona yaranamıyordum. Tavsiye üzerine gerçek hocayı aradım üstünde büyü var dedi Süryani büyüsü yaptı 11 günün sonunda inanılmaz değişim yaşadım. Süryani büyüsü müthiş bir şey…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir