Genel

Papaz Büyüsü Ritüeli

Papaz Büyüsü

Papaz Büyüsü Ritüeli

Papaz Büyüsü Ritüeli

Papaz Büyüsü Ritüel Ayin

Papaz Büyüsü Ritüeli bilinen büyülerden en fazla sonuç veren bir kara büyüdür. Bu kara büyü ile etkisi altına alınmış kişi yaşadıklarını kime anlatırsa anlatsın deli olarak görünür. Filmlerde konusu geçen cin çarpması, çarpılma, üç harfliler esareti, etki altında kalma konularında gördüklerinizi unutun. Bu kara büyü ile hayatını mutlu geçirmiş hiç bir insan yoktur. Çünkü bu büyüyü yaptıran kişi büyünün etkisi altında kalmış kişi tarafından büyük acılar çekmiştir. Darp, dayak, şiddet görmüş ve nefret dolmuş kişiler tarafından çok sık yapılan bir büyüdür.

Papaz Büyüsünün Amacı Nedir?

Papaz Büyüsünün Amacı ; insana hayatı kahır etmektir. Bu büyü ile insan hayatının başına en korktuğu şeyler gelir. Papaz Büyüsü gerçeği ile yüzleşen kişi intihara kadar sürüklenebilir. Yeteri kadar acı çektiğini ve hakkını aldığı görülse de kimi kişiler tarafından bu büyü bozdurulmak istenmez. Ama vicdan sahibi insanlar bu büyüyü yapmış ise gördükleri karşısında rahat duramaz. Papaz Büyüsü Etkisi inanılmaz derin ve acılar veren bir çalışmadır. Papaz Büyüsü Ritüeli ile uğraşan ve yaptıran kimse büyük sorumluluk altına girmiş kimsedir. Bu sorumluluğu almak için insan gözünün gerçekten kara olması gerekmektedir. 

Papaz Büyüsünün Belirtileri

Papaz Büyüsüne maruz kalmış kişi ilk olarak çevresinden uzaklaşır. Hal ve hareketleri diğer insanlara nazaran daha farklı şekil alır. Deli gibi hareket eder. Ne dediğini bilmez olur. Agresif, sinirli, saldırgan tavırlar sergiler. Karşısından ki kim olursa olsun en küçük hatada kırmak için fırsat kollar. Papaz büyüsünün en belirgin belirtisi ise kusmadır. Herkes hasta olduğunu ve bir doktora görünmesini ister. Fakat doktorlarında çare bulamadığı bu büyünün bozulması büyü etkisi altına girmiş kişiyi kurtaracaktır. 

Papaz Büyüsü Nasıl Bozulur?

Papaz Büyüsü ancak ve ancak yapan kişi tarafından bozulabilir. Bu kişi zaten açık bırakır. En iyi medyum, en gerçek medyum, tanınmış medyum bile olsa asla ama asla bu papaz büyüsünün kilidini kıramaz. Çünkü ilk bu büyüyü kim yapmışsa onun emri ile bozulacaktır. Bu yüzden hocanıza özellikle sorunuz ; Papaz Büyüsünü Yaptıktan sonra bozabilirmisiniz hocam?” Eğer medyum hoca bunun hakkında size bozarım bilgisini verirse o hocaya yaptırın papaz büyüsünü ve asla ama asla bir başka hocadan medet beklemeyin çünkü paranızdan malınızdan olursunuz. 

Papaz Büyüsü Kimlere Yapılır?

Papaz Büyüsü genel olarak medyumlara yapılan yorumlarda şiddet görmüş, darp edilmiş, kötülüğe zorlanmış kişiler tarafından karşı cinse yapılmaktadır. Nefret ve kin dolu biri tarafından bu büyü yaptırılır. Kimse zevk için Papaz Büyüsü yaptırmaz. Bu yüzden yaptıracağınız bu papaz büyüsünü kesinlikle gelip geçici kin ve nefret için karşınızdakine yaptırmayınız. Yaptıracaksınız bunun sorumluluğunu almış olacaksınız. 

Papaz Büyüsü Yapan Medyum ve Medyumlar

Papaz Büyüsünü yapan medyum ve medyumlar bu büyü üstünde ilim sahibi olmuş kişilerdir. Bu kişiler harici sadece büyü ile uğraşan kişilere bu büyü yaptırılamaz. Başınıza bela almak ve bir musallatınız olmasını istiyorsanız yolunuzda devam etmemenizi öneririz. Medyumlara yapılan istekler içerisinde gördüğümüz kadarıyla papaz büyüsü yaptırdıkları kişilerin acılar içinde yaşadığını ve medyumlar tarafından bozulamadığı söylenmiştir. O yüzden yorumlarda mutlaka papaz büyüsü ile ilgili yorumları takip edin. O yorumlarda kim hangi medyum ismini paylaşmış ise o medyumdan yardım alın.  

2 Yorumlar

  1. Yasemin Almanya says:

    Derin Merhaba bende almanyada yaşıyorum ve gerçekten hiç istemediğim bir adamla evlendirildim. Sonum ne bilmiyorum ama internette genizirken koca dayağı yiyen kadınlar yazdığımda senin yorumunla karşılaştım. 12 senedir burdayım ve gerçekten çaresizce yardım bekiyorum. Telefonunu paylaşırmısın hocamızın? Lütfen rica ediyorum. Umarım bakarsın

    1. Derinden Cevap says:

      Ben derin kardeşim. 05365498197 telefonu bu hocamın. Aradığında bakmaz ise müsait olmayabilir. Whatsapptan yaz bence daha iyi, bende aradığımda ilk bakmadı sonra whatsapptan yazdım 2 gün sonra cevap verdi. Umarım sende kurtulursun. Çok üzüldüm yazdıklarına umarım sana yardım eder hocamız.. Sağlıcakla kal canım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir