Kategoriler
Genel

Soğutma Büyüsü Ritüeli

Soğutma büyüsü

Soğutma Büyüsü Ritüeli

https://www.aktifmedyumlar.com/buyu-calismalari-baglama-buyusu/

Soğutma Büyüsü Ritüel Ayin

Soğutma Büyüsü Ritüeli sizlere içinden çıkamadığınız, sevmediğiniz, ayrılmak istediğiniz yada ayırmak istediğiniz varlıkları ayırmada kullanılmaktadır. Soğutma Ritüeli eşinizden, size musallat olan birinden, platonik aşıklardan uzaklaştırma yada sizden uzaklaştırmak için yapılan mükemmel bir büyü ritüelidir. 

Bu ritüel boşanmak istediğiniz eşinizi sizden soğutarak boşanmanızı hızlandırabilir! Erkek arkadaşınızı, yada kız arkadaşınızı sevmediğiniz halde vicdanınızla yanınızda tutuyorsanız bu ritüel onu sizden rahatça soğutabilir. İstemediğiniz kişileri hayatınızdan bu büyü ile gönderebilirsiniz. 

Soğutma Büyüleri ayrılmak amaçlı yapılan büyülerdir. Çeşitlilik içerir. Fakat Soğutma Büyüsü Yapan bir medyum bulduysanız bu ritüel size sonuç verecektir. 

Soğutma Büyüsü Ritüeli Ne Zaman Etki Eder? 

Soğutma Büyüsü Ritüeli Etki zamanı Medyuma bağlı gerçekleşir. Eğer Sağlam ve Gerçek Bir Medyum ile iletişime geçip Soğutma Büyüsünü yapmasını istemişseniz etkisi bir hafta beş gün arasında vuku bulur. Büyü yapıldıktan hemen sonra size karşı negatif bir durum oluşur. Bu karşınızdaki kişiyi sizden uzaklaştırır. Sizi ona itici hale getirir. Esprileriniz ona itici gelir. Sizi severken artık nefret etmeye başlar. İçindeki sevginin sahte olduğunu düşünür ve kısa zamanda ayrılmak ister. 

Sonucunda soğutma büyüsü ritüeli de vuku bulmuş olur. Gerçekten zor bir durumdur. Sevmeden biriyle beraber olmak ve ona katlanmak akıl işi değildir. Bazen insanlar ayrılmak için bahaneleri de üretemez. Fakat bu ritüel çare olmaktadır. 

Soğutma Büyüsü Yapan Medyum

Sitemizde Soğutma Büyüsü Yapan Medyumlar hakkında bayağı yorumlar mevcuttur. Bu yorumlarda paylaşılan ve ismi geçen medyumlar ile iletişime geçerek en iyi medyumu bulabilirsiniz. Yorumları dikkatlice okuyunuz. Medyumlara Yapılan yorumlar sayesinde binlerce kişi doğru güvenilir medyumu bulmaktadır. 

 

Bu Konuyu Beğendinizmi?
0/5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir