Genel, Medyumlar

Sonuç veren medyum

Her konuda yaptırdığımız işler yada bitirmek istediğimiz işlerden sonuç almak isteriz. Bu büyü konusunda da elbete en iyi şekilde çalışmanın sonuçlu bitmesinide istemekteyiz. Bu makale bilgilendirme amaçlı yazılmış olup, sizlere güvenebileceğiiz bir medyumun bu sitede olduğunu hatırlatmak istediğimiz için yazıyoruz. Gerçek hoca ve diğer hocalar büyü konusunda oldukça fazla sonuç veren kişilerdir. Ziyaretçilerin yaptırdıkları büyülerin sonuçlanması kendileri için bir puan olmaktadır. Her tavsiye yorumu hocaların değerini ve verimini arttırmaktadır.

En iyi sonuç veren medyumlar

Büyü konusunda en iyi sonucu veren kişi, ziyaretçi tarafından tavsiye yorumuna konulur. Diğer ziyaretçilerin hocaya güvenmeleri için örnek bir yorumdur. Çünkü hocalar kendi isimlerininde değerli olması ve bu şekilde insanların kendilerine güvenebilmeleri için çalışmalarının sonucunda yorum alırlar. Bu yorumlar olumlu ve tavsiye şeklinde olduğunda sizlerde bu konu için hocayla iletişime geçersiniz. Bu yüzden ilk takipte kalacağınız hocayı seçecek ve ona rahatlıkla büyü yaptırabileceksiniz.

Aile bağlarını güçlendirme (Bağlama Büyüsü)

Şefkatin, ortak mizahın, soru sormanın, aktif ilginin, destek ve empatinin belirgin yoksunluğuçiftlerin bu süreçte birbirinden duygusal manada kopmalarına ve kendi içlerine çekilmelerine sebep olmaktadır. Eşlerinizle karşılıklı konuşamamaktan kaynaklanan iletişim eksikliği, maddi sıkıntı ve maddi harcamalar konusunda çatışmalar hepsi aile içindeki bağları etkilemektedir. Bu yüzden insanlar bu durumlara çıkmaz sokaklarda çare aramak ve yol bulma arayışına girmektedir. Fakat bu konuda medyumlar belli başlı bir takım büyü çalışmaları, dualar veya öğretilerle bu durumun kişilerin üstesinden gelmelerine yardımcı olmaktadır.

 • Kısmet açma ve zenginlik büyüsü ile gücünüzü arttırabilirsiniz,
  Kısmet açma büyüsü sadece evlilik için değil, istediğiniz şeyleri size gelmesine ve elinizdekilerin çoğalması için yapılan bir çalışmadır. Gerek enerji, gerek ritüel olarak uygulanabilmektedir.
 • Bağlama büyüsü ile eşler arasındaki kopukluk tekrar düzeltilebilir,
  Bağlama büyüsüyle eşinizle aranızdaki kargaşa ve stres düşürülebilir.
 • Dinleme ve sözünüzün dinlenmesi sağlanabilir,
  Sözünüzün dinlenmediğini düşünüyorsanız her konuşmanız ikna edici nitelikte olması sağlanabilir.
 • Eve okunarak ev içi kargaşa durdurulabilir.
  Ev içi yıpratıcı kavgalar büyü ile dindirilebilir.

Artık sorunlarınıza çözüm bulacak hocalarınız var!

İçinden çıkılmaz sorunlarınızın mutlaka evrende bir çözümü olduğunu bilmelisiniz. Herşey olmuş bitmiştir. Bunu görmek ve inanmak ilk başta yapılması gereken duygusal bir reaksiyondur. Fakat bu kendi kendine gelişmez. Bunu siz hayal ederek ve isteyerek gerçekleştirebilmektesiniz. Yolunu ve nasıl yapıldığını bilmemeniz sizi sorunların içine çekmektedir. Misal verelim ; Kötü birşey başınıza gelse kullandığınız şu cümle her kötü enerjiyi size çekecektir “Başladık yine” sonrasında bir kötü olay daha size şu cümleyi söyletecektir ; “Herşey üstü üstüne geliyor“! İşte bunların olmasını sağlayan sizin yaydığınız kötü frekansla dolu olumsuz enerjinizdir. Kullanmayacağınız, enerjinizi çekecek tüm cümleleri hayatınızdan çıkartıp yerine en kötüsü bile gelse zaten düzelecek diyip konuyu kafanızda büyütmemeniz. Bunun için hocanız size bu konuda bilgiler vererek gerekli uygun çalışmayı yapacaktır. Bu yizden sitemizin adı Aktif medyumlardır. Sürekli olarak olumlu sonuç veren medyumların bulunduğu yer burasıdır.

2 Yorumlar

 1. Nuran says:

  Çok doğru ne zaman kötü bir olay gelse başımıza hemen işte yine başladı deyip kötü şeyleri üzerimize çekiyoruz. İlk defa büyü konusunda aydınlatıcı bir yazı yazan site buldum. Hemen arıyorum etkilendim valla.

 2. Zahit says:

  Ben 05365498197 nolu hoca telefonunu aradım. Gerçek hoca idi adı. Bana sanki ailemden biri nasihat ediyormuş gibi yarım saat anlattıklarını dinledim. Kendisinden eşimle aramızı düzelmesi için çalışma yapmasını istemiştim. 7-9 gün oldu sanırım ilk defa oturup uzun süreden sonra kahve içtik ve dertleştik. Çok sevindim. Hocamı tavsiye ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir