Süryani Büyüsü Gerçek Büyü Çalışmaları ile ilgili yapılan araştırmalarımız da daha öncede bahsettiğimiz gibi çok güçlü ve diğer büyülerle de kullanıldığını öğrendik. Diğer büyülerin yanı sıra Süryani Büyüsünün yapılışı da diğer büyülerden farklılık taşımaktadır. İlk olarak yaptırmanız gereken büyü Süryani Büyüsü olmalıdır. Çünkü bu büyü ile adım atılan her arzu, amacına ulaşmaktadır.

Süryani Büyüsünü yaptırmış olan herkes bu büyü hakkında derin ve gerçek yorumlar atmışlardır. Yorumlardan yola çıkarak öğrendiğimiz pek çok şey oldu. Bu yüzden sizlerle paylaşmak istediğimiz konuları buraya yazıyoruz.

Öncelikle büyü yaptırmaya karar verdiyseniz hangi durum için büyü yaptırmak istediğinize karar verin. Mesela; Kara büyü yaptıracaksınız, bu kara büyü ile birini ailesinden, sevdiğinden, eşinden ayıracaksanız Süryani Büyüsü ile yaptırın bunu. Gerçekten yapılışı çok zahmetli olan bu büyünün tutmama ihtimali çok zayıftır. Kimileri yorumlarda, Aşık etmek, Bağlamak, Ayırmak, Geri Getirmek için çok önemli bir büyü olan Süryani Büyüsünü tavsiye etmektedir.

Hatta Süryani Ritüeli ile alakalı yapılan yorumlarda şundan bahsetmekteler ; Ben eşimin beni aldattığını öğrendikten sonra kadını kendisinden ayırmak için Süryani Büyüsünü yaptırdım. 2 hafta sonra kadın eşimden ayrılınca kocam evine rutin olarak gelmeye başladı ve bana daha çok ilgi göstermeye başladı. Herkese bu büyüyü tavsiye ederim.

Son olarak söyleyeceğimiz şey şudur sizlere dostlar; Süryani Büyüsü konusunda deneyimli Medyumlar ile çalışma yapın. Bu çok önemlidir. Genel olarak yorumlar Medyum Hocalar isimlerine yapılmıştır. Buna göre, Medyum Hocaların Süryani Büyüsü ve Diğer büyülerde daha etkili olduklarını gözlemlemiş bulunmaktayız. Bu konuda sayfamıza gelen yorumları dikkate alabilir, hocalar ile iletişime geçebilirsiniz.

Süryani Büyüsü
Süryani Büyüsü

Süryani Büyüsü Çalışmaları

Süryani Büyüsünün Çalışmaları hakkında Medyumlar ile iletişime geçtik. Bu büyünün işlemlerinden bahsederken hayvan derisi üzerine yine hayvan kanı ile Süryanice tılsımlı yazılar yazılmaktaymış. Sonra deri iyice katlanarak yine başka bir hayvan derisi ile mühürlenircesine sıkıca kapatılırmış. Son olarak Medyum ve Büyüyü yaptıran kişi arasında sır olarak kalacak bir yer belirlenirmiş. Yapılan büyü objesi bu yere gömülür ve kişi bozdurmak isteyene kadar orada bekletilirmiş. Yerin ayak değmemiş bir yer olması, yada bir mezarlıkta olması gerekmekteymiş. Bizim aldığımız bilgiler bu konuyla alakalı bu kadar.

Etkili Süryani Büyüsü Çalışması

Etkili Süryani Büyüsü Çalışması için yapılacak en önemli şey malzemelerini iyi kullanmaktır. Geçtiğimiz kısa zaman içerisinde toprak altına gömülü 50.000 yıllık bir büyü bulundu. Üzerinde değişik yazıların olduğu, tavuk ve benzeri bir kuş türünün kemik ve derileri içerisine koyulmuş bir küp olarak çıkartılan bu eser günümüzde Medyumları çok etkiledi.

Bir çok uzman tarafından incelenen bu antik büyü inanılmaz şekilde bozulmamış olarak çıkmış. Anlattıklarına göre büyük bir ailenin yıkıma uğraması için yapılmış bir büyü olarak tabir edilmektedir. Bu yüzden büyülerin etkileri konusunda ve gerçekçiliği konusunda asla yanılgıya düşmeyin. Sizi yanılgıya düşürecek olanlar Sahte Medyumlardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir